خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت : برخی مدیران نیروی جوانان را مانعی برای پیشرفت خود می دانند

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت : برخی مدیران نیروی جوانان را مانعی برای پیشرفت خود می دانند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی  اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد گفت :برخی مدیران نیروی جوانان را مانعی برای پیشرفت خود می دانند.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه جوانان خود را در سود و زیان جامعه شریک و ذی نفع می دانند افزود: باید قبول کنیم که نتوانسته ایم از ظرفیت های جوانان به نحو احسن استفاده کنیم.

وی با ابرازخرسندی از توسعه کمی و کیفی سازمان های مردم نهاد دراداره کل ورزش و جوانان استان طی چند سال گذشته ،از تلاش معاونت فرهنگی و امور جوانان ، دبیران ، سمن ها و تشکل های مردم نهاد تقدیر کرد و گفت :مدیران ما باید باور کنند که سازمان های مردم نهاد مانع کار آنها نیستند،بلکه می توانند بازوی حمایتی آنها در بسیاری از حوزه ها باشند.

علوی درادامه خواستار الگو برداری از استان های موفق در فرصت دادن به سازمان های مردم نهاد شد و بیان کرد: وجود تشکل های مردم نهاد جامعه را از اداره به صورت خود رایی به سمت افزایش مشارکت اجتماعی هدایت می کند.

وی بابیان اینکه بها دادن به سازمان های مردم نهاد یعنی مشارکت دادن بخش عمده از جمعیت جامعه که عموما جوان هستند، تصریح کرد: باید بپذیریم که جامعه را باید به شیوه مشارکت در تصمیم‌گیریها، برنامه‌ریزی و اداره امور‌، اداره کرد چرا که از یک سو ظرفیتها برای جلب مشارکت و حضور مردم بالا رفته است و از سوی دیگر مسائل پیچیده‌تر از آن هستند که به وسیله تعداد معدودی قابل حل ‌باشند.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو