خانه اخبار ایران اخبار ورزش روی خط ورزش شهرستان لنده برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان لنده

روی خط ورزش شهرستان لنده برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان لنده

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری  اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد ، جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان لنده  با موضوعیت ،اشتغال و آسیبهای اجتماعی ،باحضور مدیران دستگاه ها مختلف و مربوط به امور جوانان برگزار شد .

این جلسه جهت بررسی این دو موضوع و باارائه آمار و ارقام جوانان ، ازدواج واشتغال وهمچنین بررسی آسیبهای اجتماعی از جمله فضای مجازی ،برگزاری دوره های مختلف مهارتهای زندگی وغیره جهت فرهنگسازی وسبک زندگی بهتر در اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده برگزار شد .

استارت سایت پروازی در شهرستان لنده

مسئولین هیات انجمن های ورزشی استان و شهرستان لنده از مکان خوب و با ظرفیت لنده برای ایجاد سایتی پروازی ورزش های هوایی و پاراگلایدری بازدید کردند.

در این برنامه اعضای هیات انجمن های ورزشی و کمیته پاراگلایدر استان با حضور در اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده با رئیس اداره ورزش و جوانان دیدار و به همراه تعدادی از شهروندان ، خبرنگاران،  بخشداراز محل سایت پروازی بازدید کردند.

رئیس کمیته  پاراگلایدر استان در این بازدید گفت : به زودی این مکان مناسب برای راه اندازی سایت کشوری مورد بررسی نهایی قرار خواهد گرفت و عملیات راه اندازی سایت شروع خواهد شد.

حسن برزگر در این بازدید تاکید داشت که به زودی همایشی با حضور 20 نفر از اعضای هیات در شهرستان لنده برگزار خواهد شد .

آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه, 05 دی 1397 ساعت 11:38 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو