خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد: با حضور رئیس فدراسیون وزنه برداری ،مجمع انتخابات این هیات برگزار می شود

علوی خبر داد: با حضور رئیس فدراسیون وزنه برداری ،مجمع انتخابات این هیات برگزار می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :با حضور مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری کشور، فردا یکشنبه نهم دیماه مجمع انتخابات هیات وزنه برداری استان برگزار می شود.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت:یازدهمین مجمع انتخابات  هیات های استانی فردا برگزار می شود.

علوی افزود:مجمع انتخابات هیات وزنه برداری استان فردا یکشنبه نهم دیماه 1397 و با حضور مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری کشور برگزار خواهد شد تا تکلیف ریاست این هیات نیز مشخص شود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان ادامه داد:در این مجمع دو کاندید تصدی این هیات عبدالحمید کاظمی و عباس بهروزی جهت کسب کرسی ریاست این هیات با هم رقابت می کنند.

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد تصریح کرد:از ابتدای سال 1397 ده مجمع انتخابات در استان برگزار شده و انشاالله تا پایان سال جاری 9 مجمع انتخابات هیات های استانی برگزار و تکلیف ریاست این هیات ها مشخص خواهد شد .

علوی در خصوص مجامع پیش رو اداره کل نیز اظهار داشت :

کار ثبت نام کاندید های 9 هیات استانی طبق ضوابط و قوانین و مقررات با هماهنگی فدراسیونها ی مربوطه انجام  شده و طبق هماهنگی با این فدراسیونها تا پایان سال جاری این مجامع برگزار خواهد شد .

مدیر کل ورزش و جوانان در خصوص هیات های که فاقد رئیس بوده و می بایست مجامع انتخابات برگزار شود نیز گفت :هیات های بسکتبال ،فوتبال ،نابینایان و کم بینایان ،ناشنوایان ،تیرو کمان ،کشتی ،بیماران خاص و پیوند اعضاءو اسکواش در حال حاضر دارای سرپرست می باشند و در اسرع وقت مجامع این هیات ها برگزار خواهد شد .

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو