خانه اخبار ایران اخبار ورزش در گرامیداشت نهم دیماه برگزار شد : اجرای ورزش صبحگاهی کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد

در گرامیداشت نهم دیماه برگزار شد : اجرای ورزش صبحگاهی کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در گرامیداشت حماسه نه دیماه ،برنامه ورزش صبحگاهی همراه با اجرای برنامه و مسابقات ورزشی در سالن ورزشی شهید پایدار شهر یاسوج و با حضور مدیر کل ،معاونین ،کارکنان ورزش و جوانان استان و روسای هیات های همگانی استان و شهرستان بویراحمد و اعضای این هیات برگزار شد .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در این مراسم ضمن تشکر از حضور کارکنان ،هدف از برگزاری این برنامه را شور و نشاط کارکنان و اهمیت ورزش صبحگاهی در حفظ سلامت روحی و جسمی کارکنان ذکر کرد.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با اشاره به اقدام بایسته و قابل تحسین هیات ورزش های همگانی استان و شهرستان گفت :شاداب نگه داشتن روحیه کارکنان و افزایش راندمان کار فقط با روی آوردن به ورزش امکان پذیر است ٠

مدیر کل ورزش و جوانان استان که در مراسم افزود: کارکنان سرمایه های ارزشمند هر سازمان بحساب می آیند و سرمایه گذاری ورزشی به کارکنان ، بازدهی فراوانی برای اداره کل خواهد داشت .

در مراسم امروز ورزش صبحگاهی کارکنان ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،پس از اجرای ورزش صبحگاهی و حرکات کششی ،کارکنان در رشته های بسکتبال ،دارت،فوتسال ،فیریزبی با هم رقابت کردند .

در پایان به قید قرعه به 20 نفر از کارکنان آقایان و بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان به قید قرعه جوایزی از قبیل گرم پوش ورزشی،کفش ،تی شرت و توپ اهدا شد .

این برنامه با همکاری هیات ورزش های همگانی استان و شهرستان بویراحمد برگزار شد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو