خانه اخبار ایران اخبار ورزش مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری کشور تاکید کرد : رئیس فدراسیون وزنه‌برداری بر همدلی در استان کهگیلویه و بویراحمد برای رشد این ورزش در استان تأکید کرد

مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری کشور تاکید کرد : رئیس فدراسیون وزنه‌برداری بر همدلی در استان کهگیلویه و بویراحمد برای رشد این ورزش در استان تأکید کرد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری بر همدلی در استان کهگیلویه و بویراحمد برای رشد این ورزش در استان تأکید کرد.

علی مرادی در مجمع انتخاباتی هیات وزنه‌برداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به حمایت وزارت ورزش و جوانان از رشته وزنه‌برداری گفت: ۱۷-۱۸ سال پیش که وارد این فدراسیون شدم برخی از نهادهای نظارتی با من تماس می‌گرفتند که چرا این استان مسوول و هیات وزنه‌برداری ندارد.

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری از تلاش‌های عباس بهروزی رئیس سابق هیات وزنه‌برداری کهگیلویه و بویراحمد قدردانی کرد و اظهار داشت: آقای بهروزی چراغ وزنه‌برداری این استان را روشن کرد.

وی خطاب به نامزدهای مجمع انتخاباتی استان گفت: رقابت انتخاباتی تمام شد و باید از هم‌اکنون دست به دست هم دهید تا وزنه‌برداری در استان کهگیلویه و بویراحمد رشد کند و به جایگاه‌های معتبری دست یابد.

این مسوول بیان کرد: انتظار ما این است که این ورزش در شهرستان‌های استان فعال و شاهد لیگ پویا وزنه‌برداری در استان و حتی خارج از استان باشیم، ضمن اینکه وزنه‌برداری بانوان بیش از گذشته مورد حمایت قرار گیرد.

مرادی بیان کرد: همه کمک کنیم که وزنه‌برداری استان را یک شاخص ملی و بین‌المللی ببینیم که این  پتانسیل در بخش بانوان و آقایان وجود دارد.

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری بر نخبه پروری در آموزش و‌پرورش تأکید کرد و گفت: فدراسیون به شدت استان‌های پر ظرفیتی مانند کهگیلویه و بویراحمد را مورد حمایت قرار می‌دهد.

مرادی تصریح مرد: امروز ۹ دی روز بصیرت بود که باید همه بصیرتمان را افزایش دهیم تا بتوانیم موجبات شادی مردم و رهبری را فراهم کنیم.

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در ادامه به تجهیز هئیت‌ها به امکانات وزنه‌برداری اشاره کرد و گفت: برای تجهیز هئیت‌های ورزشی استان‌ها با وزارت ورزش و جوانان تفاهم‌نامه منعقد و اعتبار مورد نیاز از محل ۲۷ صدم تامین می‌شود هر چند که محدودیت مالی وجود دارد.

وی بیان کرد: بسیاری از امکانات وزنه‌برداری از  کشورهای خارجی وارد می‌شد که هزینه بالایی برای کشور داشت اما شرکت‌هایی در کشور تجهیزات ورزشی را با رعایت کیفیت و استاندارد تولید می‌کنند و فدراسیون نیز در راستای اقتصاد مقاومتی از این شرکت‌ها حمایت خواهد کرد.مرادی با بیان اینکه فدراسیون وزنه‌برداری بیشتر از وزارت ورزش و جوانان هئیت‌های ورزشی را مورد حمایت قرار داده، گفت: در راستای حمایت از تولیدات داخلی، محصولات این شرکت‌ها خریداری و بین هئیت‌های استانی توزیع می‌شود.

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 10 دی 1397 ساعت 14:28 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو