خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد: ورزشکاران کهگیلویه و بویراحمد در سطح ملی گمنام نیستند

مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد: ورزشکاران کهگیلویه و بویراحمد در سطح ملی گمنام نیستند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در مجمع انتخابات هیات وزنه برداری استان گفت : ورزش این استان تا حد قابل ملاحظه ای در کشور مطرح شده به طوری که ورزشکاران رشته های مختلف استان از جمله وزنه برداری در سطح ملی گمنام نیستند.

سید محمدتقی علوی در نشست مجمع انتخابات هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: موفقیت های کسب شده در حوزه ورزش این استان و ارتقای روزافزون جایگاه آن در کشور مرهون تلاش هیأت های ورزشی است.
وی افزود: انتظار می رود که ورزشکاران و پیشکسوتان وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد همکاری و تعامل لازم را با رئیس جدید این هیأت داشته باشند.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این امر به ارتقای هر چه بیشتر سطح کمی و کیفی رشته ورزشی وزنه برداری در استان کمک خواهد کرد.
علوی عنوان کرد: رئیس جدید هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد از تمامی ظرفیت های استان برای پویایی روزافزون این رشته بهره گیرد.
وی ابراز داشت: تحقق یافتن یا نیافتن وعده های رئیس جدید هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد با دقت و هر چند ماه یکبار از سوی مسئولان اداره کل ورزش و جوانان این استان رصد می شود.
علوی گفت: مسئولان فدراسیون وزنه برداری در حد توان اقدام به حمایت ویژه و توجه جدی تر به هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد کنند.

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 10 دی 1397 ساعت 14:27 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو