خانه اخبار ایران اخبار ورزش مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری از حمایت های وزارت و کمتیه ملی المپیک تقدیر و از برنامه ریزی ها برای حضور شایسته وزنه برداری در المپیک 2020خبر داد

مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری از حمایت های وزارت و کمتیه ملی المپیک تقدیر و از برنامه ریزی ها برای حضور شایسته وزنه برداری در المپیک 2020خبر داد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی وپایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رئیس فدراسیون وزنه‌برداری از حمایت‌های وزارت ورزش و‌کمیته ملی المپیک از این رشته قدردانی و از برنامه‌ریزی‌ها برای حضور شایسته وزنه‌برداری در المپیک ۲۰۲۰ خبر داد.

علی مرادی در گفت‌وگو با پایگاه خبری ورزش استان کهگیلویه وبویراحمد در خصوص سوالی مبنی بر اردوی تیم‌های ملی وزنه‌برداری گفت: با توجه به پشت سر گذاشتن اردوی تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان کادر فنی به ملی‌پوشان استراحت دادند تا در مناطق تمرینی به فعالیت خود ادامه دهند.

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در خصوص اردوی بزرگسالان افزود: اردوی بزرگسالان هفته گذشته انجام و تعداد قابل توجهی از قهرمانان زبده این رشته برای برنامه‌های آتی سال آینده زیر نظر گرفته شدند.

وی بیان کرد: اردوی تیم بزرگسالان مجددا ۲۸ دی ماه دایر می‌شود، ضمن اینکه هم‌اکنون اردوی تیم‌های نوجوانان، جوانان و بزرگسالان بانوان در تهران در حال برگزاری است.

این مسوول با یادآوری مسابقات بین‌المللی پیش‌رو گفت: جام فجر یکی از مراحل بسیار مهم حضور در المپیک است که این مسابقات ۱۰ تا ۱۴ اسفند ماه به میزبانی استان خوزستان و شهر اهواز برگزار می‌شود.

مرادی تصریح کرد: همچنین مسابقات بین‌المللی، رویدادهای برون مرزی و قهرمانی جهان را در پیش داریم که همه این رویکردها برای حضور شایسته تیم ملی در المپیک ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی شده است.

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری به اشاره به حمایت از تیم‌های ملی وزنه‌برداری مردان و زنان گفت: وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک حمایت خوبی از وزنه‌برداری دارند که جای تقدیر دارد.

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 10 دی 1397 ساعت 14:24 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو