خانه اخبار ایران اخبار ورزش مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری کشور گفت:توجه جدی تر به ورزشکاران نخبه و مستعد در سراسر کشور از رویکردهای اصلی این فدراسیون است و با جدیت دنبال می شود

مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری کشور گفت:توجه جدی تر به ورزشکاران نخبه و مستعد در سراسر کشور از رویکردهای اصلی این فدراسیون است و با جدیت دنبال می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری کشور در یاسوج گفت : توجه جدی تر به ورزشکاران نخبه و مستعد در سراسر کشور از رویکردهای اصلی این فدراسیون است و با جدیت دنبال می شود.

علی مرادی، رئیس فدراسیون وزنه برداری کشور درنشست مجمع انتخابات هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج گفت: برای تأمین امکانات و تجهیزات ورزشی مورد نیاز هیأت های وزنه برداری استان های کشور با مدنظر قرار دادن مقوله اقتصاد مقاومتی از کالاهای ایرانی در این رشته استفاده می شود.

وی افزود: سال های گذشته امکانات و تجهیزات ورزشی وزنه برداری از دیگر کشورها وارد می شد که هزینه بر بود.

مرادی اظهار کرد: به تازگی برخی شرکت ها در کشور با رعایت کیفیت و استاندارد لازم اقدام به تولید این امکانات و تجهیزات می کنند و فدراسیون وزنه برداری نیز از آنها حمایت خواهد کرد.

رئیس فدراسیون وزنه برداری خاطرنشان کرد: توجه جدی تر به ورزشکاران نخبه و مستعد در سراسر کشور از رویکردهای اصلی این فدراسیون است و با جدیت دنبال می شود.

مرادی با اشاره به وجود قابلیت های چشمگیر استان کهگیلویه و بویراحمد در رشته ورزشی وزنه برداری، تصریح کرد: این موضوع مسئولیت رئیس جدید هیأت وزنه برداری استان را سنگین تر کرده است.

وی ادامه داد: فدراسیون وزنه برداری آماده حمایت همه جانبه از استان های توانمند و پرظرفیت از جمله کهگیلویه و بویراحمد است و اقدام های لازم را نیز در این راستا انجام خواهد داد.

رئیس فدراسیون وزنه برداری عنوان کرد: هر چند که منابع مالی این فدراسیون محدود است اما برای رفع کمبودها و مشکلات هیأتهای استانی از جمله کهگیلویه و بویراحمد از هیچ تلاشی دریغ نمی شود.

مرادی بیان کرد: انتظار می رود که رئیس جدید هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد برای کمک به پویایی هر چه بیشتر این رشته ورزشی در استان از تجربیات ارزنده پیشکسوتان استفاده بهینه کند.

وی خواستار انعقاد تفاهم نامه همکاری بین هیأت وزنه برداری و اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در راستای استعدادیابی به ویژه در سنین پایین شد.

رئیس فدراسیون وزنه برداری کشور افزود: رئیس جدید هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد باید به تعهدات خود عمل کند زیرا نظارت کافی از سوی مسئولان فدراسیون انجام می شود.

مرادی بر لزوم فعال تر شدن هیأت های وزنه برداری هشت شهرستان استان کهگیلویه و بویراحمد و توجه هر چه بیشتر به بخش بانوان و مقوله آموزش مربیان و داوران در این استان تأکید کرد.

وی اظهار کرد: رشته ورزشی وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد این ظرفیت را دارد که بیش از پیش در کشور مطرح شود

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 10 دی 1397 ساعت 14:14 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو