خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی در نشست شورای معاونین ورزش و جوانان استان خبر داد: تجلیل از باشگاهها و هیات های برتر در حوزه پزشکی ورزشی برگزار می شود

علوی در نشست شورای معاونین ورزش و جوانان استان خبر داد: تجلیل از باشگاهها و هیات های برتر در حوزه پزشکی ورزشی برگزار می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان در نشست شورای معاونین ورزش و جوانان از برگزاری مراسم تجلیل از باشگاهها و هیات های برتر استانی در حوزه هیات پزشکی ورزشی و بیمه شدگان ورزشی خبر داد.

نهمین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد برگزار شد .

در این جلسه که با حضور مدیر کل ،معاونین ،اعضای شورای معاونین و مسئولین ستادی اداره کل و اعضای هیات پزشکی ورزشی استان برگزار شد ،پیرامون مسایل و مشکلات هیات پزشکی ورزشی استان و ارزیابی عملکرد این هیات در سالهای 1396 و 1397 بحث و تبادل نظر شد .

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در این جلسه ضمن تشکر از فعالیتها و پیگیرهای مستمر رئیس و اعضای این هیات در ارتقای سرانه بیمه شدگان ورزشی تقدیر و خواستار اطلاع رسانی دقیق فعالیتها و برنامه های این هیات شد .

سید محمد تقی علوی از برگزاری مراسم تجلیل از باشگاهها و هیات های استانی که در جهت ارتقای بیمه شدگان ورزشکاران تلاش داشته خبر داد و خواستار برگزاری کلاسهای اموزشی و توجیهی برای کارکنان ورزش و جوانان شهرستانها شد .

علوی خواستار برگزاری کلاسهای آموزشی ،توجیهی پزشکی ورزشی ویژه روسای ادارات و مسئولین ستادی اداره کل شد و از عملکرد این هیات در طرح قامت سنجی زنان روستایی تقدیر کرد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان بر ارزیابی عملکرد هیات پزشکی ورزشی در اجرای طرح قامت سنجی زنان روستایی تاکید و خواستار نظارت بیشتر بر هیات های استانی و شهرستانی در افزایش سرانه بیمه شدگان ورزشی شد .

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان از برگزاری جشنواره برفی و میزبانی رقابتهای قهرمانی کشور اسکی در پیست اسکی کاکان خبر و بر انعقاد تفاهمنامه هیات پزشکی ورزشی با هیات اسکی استان تاکید کرد .

علوی از نگاه ویژه به المپیک 2020 توکیو در ورزش استان خبر داد و ضمن تاکید بر شناسایی و کشف نخبگان ورزشی ،از برگزاری رقابتهای بوکس قهرمانی کشور در شهرستان گچساران و افتتاح 24 طرح ورزشی در دهه فجر امسال خبر داد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو