خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیر کل ورزش وجوانان کهگیلویه وبویراحمد : سه پروژه ورزشی در شهرستان دنا در دهه فجر امسال افتتاح می شود

مدیر کل ورزش وجوانان کهگیلویه وبویراحمد : سه پروژه ورزشی در شهرستان دنا در دهه فجر امسال افتتاح می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :سه پروژه ورزشی در شهرستان دنا از محل هدایای خاص وزارت نفت در دهه فجر امسال افتتاح می شود.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :سه پروژه ورزشی از محل هدایای خاص وزارت نفت در شهرستان دنا توسط دفتر فنی و مهندسی اداره کل در دست اجراست و انشالله در دهه فجر امسال افتتاح می شود.

علوی در خصوص این پروژه ادامه داد :سالن ورزشی تمنک ،چمن مصنوعی آبچیرک و سالن ورزشی دشت رز سه پروژه ای است که انشالله افتتاح خواهد شد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان اظهار داشت :سالن ورزشی تمنک در زمینی به مساحت 1008 متر مربع با اعتبار 700میلیون تومان ،چمن مصنوعی آبچیرک با اعتبار 500 میلیون تومان در زمینی به مساحت 1000 متر مربع و سالن ورزشی دشت رز با اعتبار 700 میلیون تومان در زمینی به مساحت 937متر مربع در دست ساخت می باشد.

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان ضمن تشکر از حمایت و پیگیریهای زارعی نماینده ورزش دوست مردم در مجلس شورای اسلامی ،تصریح کرد:این سه پروژه ورزشی انشاالله در دهه فجر امسال افتتاح و تحویل جامعه ورزش و اهالی این مناطق خواهد شد .

علوی همچنین از دست احداث ،تعمیر و تجهیز سه پروژه ورزشی در این شهرستان از محل 27صدم ارزش افزوده خبر داد و افزود:این پروژه ها شامل ، احداث استخر شنای پاتاوه ،احداث سالن ورزشی روستای دلی بهرام بیگی و تعمیر ،تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی دنا می باشد که از محل 27صدم ارزش افزوده در دست اجرا ،ساخت و تعمیر می باشد.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو