خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد : مشکلات و معضلات ورزش بانوان باید مورد رصد مسئولین استانی و کشوری باشد

مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد : مشکلات و معضلات ورزش بانوان باید مورد رصد مسئولین استانی و کشوری باشد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد گفت : مسئولین کشوری و استانی باید با نگاه دقیق تر به ورزش بانوان ، در صدد رفع مشکلات ورزش بانوان و دغدغه های این حوزه باشند.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت:وقتی صحبت از آسیب های اجتماعی می شود نباید خوشبینانه گمان کنیم که این آسیب ها فقط متوجه پسران جامعه است.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان برلزوم توجه بیش از پیش به دغدغه های جوانان تاکید کرد و افزود: آفت برنامه ریزی در حوزه آسیب های اجتماعی پیچیدن نسخه با نگاه جنسیتی است.

وی با اشاره به سهم 49 درصدی زنان از جمعیت کشور افزود:نصف جمعیت جوان استان را دختران تشکیل می دهند که باید در برنامه ریزی های انجام شده درحوزه آسیب های اجتماعی دغدغه های این بخش از جمعیت نیز درنظر گرفته شود.

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ، ورزش را یکی از راههای پیشگیری از بروز آسیب های اجتماعی در جامعه دانست و افزود:تجربه ثابت کرده است که نهادینه کردن فرهنگ ورزش همگانی و رواج آسیب های اجتماعی با یکدیگر نسبت معکوس دارند.

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان  با تاکید بر اینکه سرمایه‌گذاری در ورزش، آسیب‌های اجتماعی را در جامعه کاهش می‌دهد، اضافه کرد: سیاست‌های اداره کل ورزش و جوانان استان فراهم سازی زمینه مشارکت جوانان و خانواده ها در توسعه ورزش همگانی ،افزایش کمی و کیفی سازمان های مردم نهاد جوان وگسترش و توسعه زیر ساخت های ورزشی با هدف توسعه ورزش همگانی است.

وی افزایش سرانه فضاهای ورزشی استان درطول دو سال گذشته را تنها بخشی از خدمات دولت به مردم این استان  عنوان کرد و افزود:با افتتاح 24 پروژه ورزشی در دهه فجر امسال ،انشاالله شاهد ارتقای سرانه فضای ورزشی استان در کشور خواهیم بود .

وی تکمیل و به بهره برداری از پروژه های نیمه تمام ورزشی را اقدامی بزرگ در بخش ورزش و جوانان استان دانست و گفت:تحقق این اتفاق بزرگ حاصل همدلی و همراهی استاندار ورزش دوست و معاونین ،نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و در بعد کلان تر نیز حمایت های سلطانی فروزیر ورزش و جوانان ،معاونین و مدیران ستادی وزارت ورزش و جوانان و وجودی تیمی همراه ،متعهد و متخصص در اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد بوده است.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو