خانه اخبار ایران اخبار ورزش اولین جلسه کار گروه ورزش و جوانان ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با محوریت نمایشگاه برگزار شد

اولین جلسه کار گروه ورزش و جوانان ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با محوریت نمایشگاه برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،اولین جلسه کمیته ورزش ستاد چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با محوریت برگزاری نمایشگاه با حضور اعضای این کمیته در محل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد .

در این نشست که با حضور آذر صفایی مشاور استاندار و مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،معاونین اداره کل و نماینده آموزش و پرورش استان برگزار شد ،در خصوص برنامه های فرهنگی و ورزشی دهه پر فروغ فجر کمیته ورزش و برگزاری نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله دستگاههای اجرایی بحث و گفتگو شد.

رحمت الله شاکری معاونت فرهنگی و امور جوانان در این نشست ضمن تشکر از حضور اعضای این کمیته در خصوص برنامه های این کمیته در این ایام سخن گفت و بر نقش اطلاع رسانی کارگروه تاکید کرد .

شاکری معاونت فرهنگی ورزش و جوانان استان ادامه داد:کارگروه و کمیته ورزش چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی متشکل از ادارات ورزش و جوانان استان ،آموزش و پرورش استان ،سپاه پاسداران و ارشاد اسلامی استان می باشد.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از برگزاری نمایشگاه دستاورد های چهل ساله دستگاههای اجرایی استان در دهه فجر خبر داد و خواستار حضور پرشور و گسترده دستگاههای عضو این کار گروه شد .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از غیبت نمایندگان سپاه پاسداران و ارشاد اسلامی در این نشست ابراز گلایه کرد و از برگزاری همایش پیاده روی خانواده در روز جمعه 12 بهمن ماه ، سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی ره در شهر یاسوج و شهرستانها خبر داد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان ، برپایی نمایشگاه را فرصتی در جهت شناسایی و معرفی دستاوردها و عملکرد دستگاههای اجرایی برشمرد و افزود :در نمایشگاه چهل ساله انقلاب اسلامی اداره کل ورزش و جوانان استان ،عملکرد  و دستاوردهای عمرانی ،هیات های ورزشی ،سمن ها و تشکل های مردم نهاد به نمایش گذاشته خواهد شد .

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد هدف از برگزاری این نمایشگاه را فرهنگ سازی و معرفی انقلاب اسلامی به نسل جوان و امروز ذکر و خواستار حضور ادارات این کار گروه در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی شد .

آذر صفایی مشاور استاندار و مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری ضمن تشکر از برگزاری این نشست ،برپایی این نمایشگاه را فرصتی برای شناساندن انقلاب ،نظام و دستگاههای اجرایی و نقش مردم در پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ذکر و خواستار حضور دستگاههای اجرایی در این نمایشگاه شد .

برپایی ایستگاه نقاشی در شهرستانها  با همکاری آموزش و پرورش استان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و اهدا جوایز به 40نفر از برترینها ،مشخص شدن محل برپایی نمایشگاه ،برگزاری مسابقات ورزشی ،40 همایش پیاده روی خانواده و 40 جشنواره های فرهنگی ورزشی درون مدرسه ای توسط هیات ورزش های همگانی استان و شهرستانها از مباحث دیگر این نشست بود.

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 17 دی 1397 ساعت 13:10 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو