خانه اخبار ایران اخبار ورزش تاکید مدیرکل ورزش وجوانان کهگیلویه وبویراحمد بر لزوم توسعه ورزش قهرمانی و همگانی

تاکید مدیرکل ورزش وجوانان کهگیلویه وبویراحمد بر لزوم توسعه ورزش قهرمانی و همگانی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت :باید به فکر توسعه ورزش قهرمانی و نهادینه کردن فرهنگ ورزش همگانی در بین احاد جامعه باشیم .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان ازفاصله ایجاد شده بین تعدادی از هیات های استانی با فدراسیونها و عدم تعامل انتقاد کرد و افزود:با وجود ظرفیت های قابل توجه در زیر ساخت ها و نیروی انسانی انتظارات از استان کهگیلویه وبویراحمد بیش از این است.

علوی حلقه گمشده در مسیر توسعه ،پیشرفت و بازگشت ورزش استان به جایگاه اصلی در کشور را همدلی و اتحاد دانست و گفت:حق مردم استان خصوصا علاقمندان به  ورزش است که هر هفته شاهد کسب مقام و رشادت های ورزشکاران استان در میادین کشوری و بین المللی باشند و این ظرفیت در ورزش کهگیلویه وبویراحمد وجود دارد.

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به تامین زیر ساخت های ورزشی در اکثر نقاط استان برلزوم توسعه ورزش در دو بخش قهرمانی و همگانی تاکید کرد و گفت: باید به فکر توسعه ورزش قهرمانی و نهایت کردن فرهنگ ورزش همگانی در بین احاد جامعه باشیم و شادی و نشاط جامعه از مهمترین وظایف دستگاه ورزش و جوانان استان است .

علوی یکی از راههای بازگشت ورزش استان به جایگاه اصلی خود را توسعه ورزش توسط بخش خصوصی و بازکردن پای حامیان مالی به ورزش کهگیلویه دانست ، اما در عین حال بر این نکته نیز تاکید کرد که هنر استفاده از نیروی انسانی به مراتب مهم تر از دراختیار داشتن منابع مالی است.

وی با تقدیر از زحمات روساء و نایب رئیسان هیات های استانی وشهرستانی برلزوم برنامه محور بودن هیات های ورزشی تاکید کرد و گفت:تلاش تهیه یک برنامه کارآمد ضمن تعریف درآمدی پایدار برای هیات های ورزشی بسیاری از مشکلات مالی رشته های مختلف ورزشی را مرتفع می کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان دربخش دیگری از صحبت هایش از آمادگی اداره کل در میزبانی مسابقات کشوری در رشته های مختلف سخن گفت و از روسای هیات های استانی خواست با تعامل و تلاش بیشتر در جهت ارتقای ورزش استان و رسیدن به جایگاه اصلی در کشور تلاش کنند.

استان کهگیلویه وبویراحمد دارای 46 هیات استانی و 250 هیات ورزشی شهرستانی است .

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 17 دی 1397 ساعت 13:39 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو