خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیرکل ورزش وجوانان کهگیلویه وبویراحمد : توسعه ورزش کهگیلویه وبویراحمد نیازمند حمایت مسئولین /مشکلات نمی تواند باعث رکود ورزش شود

مدیرکل ورزش وجوانان کهگیلویه وبویراحمد : توسعه ورزش کهگیلویه وبویراحمد نیازمند حمایت مسئولین /مشکلات نمی تواند باعث رکود ورزش شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی

مدیرکل ورزش و جوانان  گفت: توسعه ورزش کهگیلویه وبویراحمد نیازمند حمایت مسئولین است و مشکلات نمی تواند باعث رکود ورزش شود .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان این موضوع گفت :در طول  سالهای گذشته مشکلات و معظلات  اقتصادی فراوانی را تجربه کرده ایم اما این مشکلات نمی تواند باعث توقف و رکود توسعه ورزش  کهگیلویه وبویراحمد شود.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان  با اشاره به در پیش بودن فصل چهلم انقلاب افزود: پس از پیروزی انقلاب بدخواهان با ترسیم نقشه های متعددقصد شکست این حرکت عظیم مردمی را داشته‌اند که در ادوار مختلف با شکست مواجه شدند.

علوی تحمیل جنگ هشت ساله، ترور شخصیت های تاثیر گذار نظام، طراحی تحریم های مختلف، بدعهدی غرب و در رأس آن آمریکا و... را تنها بخشی از تلاش بدخواهان نظام جمهوری اسلامی برای شکست انقلاب اسلامی دانست و گفت: پیروزی انقلاب مردمی سال ۵۷ به رهبری امام خمینی(ره) بسیاری از معادلات دنیا را برهم زد،از این رو برخی بر آن شدند تا با هر وسیله ای این انقلاب و نظام نشأت گرفته از آن به نتیجه نرسد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تصریح کرد:توطئه های شکل گرفته از سوی آنها نه تنهاموجب شکست این انقلاب نشد، بلکه باعث شد تا مردم ایران روی پای خود ایستادن را تجربه کنند و طعم استقلال را بچشند.

وی با اشاره به توسعه سخت افزاری و توجه نرم افزاری دولت به امر ورزش گفت: با توجه به اینکه بخش عمده ای از جامعه هدف ورزش را جوانان تشکیل می دهند دولت توجه ویژه ای به این بخش دارد.

مدیرارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد توجه دولت یازدهم و دوازدهم به ورزش را به اندازه سه دهه پیش از آن دانست و افزود:این توجه به این علت است که ورزش می تواند عامل مهمی در افزایش همگرایی در جامعه باشد.

علوی ورزش را عامل مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی دانست و گفت: ورزش یکی از شاخص ترین موضوعات اجتماعی است که توجه جدی به آن موجب کاهش های اجتماعی می‌شود.

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ، هدف دولت از توسعه ورزش همگانی را کم کردن آثار سوء آسیب‌های اجتماعی و در نتیجه ایجاد جامعه ای با نشاط عنوان کرد و افزود:نگاه دولت به امر ورزش با درنظرگرفتن عدالت اجتماعی باعث شده تا تلاش برای پیشرفت و توسعه ورزش در نقاط مختلف استان بسیار سریع تر از گذشته انجام شود.

این مقام مسئول در ورزش کهگیلویه وبویراحمد ورزش را به دلیل نقش آن در زندگی جوانان حوزه مهم و تاثیرگذار در تصمیم گیری های مدیران دانست و گفت: با اتمام پروژه های نیمه تمام در استان وبا در نظر گرفتن سند چشم انداز و طرح آمایش سرزمینی، پروژه‌های دیگری جهت استفاده مردم کهگیلویه وبویراحمد تعریف و شروع به کار خواهد کرد.

علوی  در بخش دیگری از صحبت‌هایش از حمایت های استاندار ،معاونین ،نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاههای اجرایی استان در توسعه فرهنگی و زیر ساختی ورزش استان ابراز تقدیر و تشکر کرد و اظهار امیدواری کرد با تلاش جامعه ورزش و حمایت همه جانبه مسئولین شاهد ارتقای ورزش و رسیدن ورزش کهگیلویه وبویراحمد به جایگاه اصلی خود در کشور خواهیم بود و این مهم جزو در سایه تلاش و پشتکار ورزشکاران و حمایت مسئولین میسر نخواهد شد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو