خانه اخبار ایران اخبار ورزش رهامی خبر داد: برگزاری جشنواره فرهنگی ،ورزشی کارکنان و خانواده حراست کل استان در یاسوج

رهامی خبر داد: برگزاری جشنواره فرهنگی ،ورزشی کارکنان و خانواده حراست کل استان در یاسوج

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،رئیس هیات ورزش های همگانی استان از برگزاری جشنواره فرهنگی ،ورزشی کارکنان و خانواده حراست کل استان در شهر یاسوج خبر داد.

محمد علی رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :این جشنواره در رشته های فوتسال ،دارت،تیراندازی ،لیوان چینی ،پیاده روی ،فریزبی ،فوتبال دستی ،دوومیدانی ،طناب کشی برگزار می شود .

رهامی از شرکت 38 دستگاه اجرایی استان در این جشنواره خبر داد و اظهار داشت :این جشنواره بمدت چهار روز در سالن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی استان در حال برگزاریست.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان در مراسم افتتاحیه این جشنواره گفت :با توجه به زندگی ماشینی ،امروز نیاز است تمامی دستگاهها جهت کارکنان و خانواده ها برنامه های ورزشی اجرا کنند .

مشاور رئیس فدراسیون ورزش های همگانی استان از حمایت علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در برگزاری و مشارکت در اجرای این برنامه ها در سطح استان خبر داد  ادامه داد:هیات ورزش های همگانی استان این آمادگی را دارد با عقد تفاهمنامه با دستگاه های اجرایی استان در اجرای این برنامه ها همکاری کند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین برگزاری این جشنواره ،بر نقش آمادگی جسمانی کارکنان دولت تاکید و افزود:نقش ورزش در سلامت جامعه بی شک بر کسی پوشیده نیست و تنها نیازی که امروز می توان  با آن  به سلامت رسید ورزش است .

رئیس پر تلاش هیات ورزش های همگانی کهگیلویه بویراحمد از شرکت 10 تیم فوتسال ،8 تیم طناب کشی و حضور 508 ورزشکار دستگاههای اجرایی در این جشنواره فرهنگی ورزشی خبر داد و اظهار داشت:این برنامه در گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران برگزار و در پایان به تیم ها و نفرات برتر لوح قهرمانی و هدایایی اهدا خواهد شد.

جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان حراست های دستگاههای اجرایی استان با مشارکت اداره کل حراست استان و همکاری هیات ورزش های همگانی استان و شهرستان بویراحمد برگزار می شود .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو