خانه اخبار ایران اخبار ورزش سلگی سرپرست فدراسیون ناشنوایان کشور تیم ملی دوومیدانی ناشنوایان عازم رقابت های جهانی می شود

سلگی سرپرست فدراسیون ناشنوایان کشور تیم ملی دوومیدانی ناشنوایان عازم رقابت های جهانی می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،سرپرست فدراسیون ورزش های ناشنوایان گفت: تیم ملی دوومیدانی داخل سالن مردان ناشنوای رده سنی بزرگسالان اوایل اسفندماه 1397 عازم نخستین دوره رقابت های جهانی در کشور استونی می شود.

حسن سُلگی در نشست مجمع انتخابات هیأت ورزش های ناشنوایان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: 24 بهمن امسال نیز تیم ملی فوتسال مردان ناشنوای رده سنی بزرگسالان به رقابت های آسیا - اقیانوسیه در کشور تایلند اعزام خواهد شد.
وی افزود: به دلیل وجود استعدادهای چشمگیر در ورزشکاران ناشنوای ایران امید است که دوومیدانی کاران و فوتسالیست های مرد ناشنوای رده سنی بزرگسالان کشور در این 2 رقابت جهانی خوش بدرخشند.
سرپرست فدراسیون ورزش های ناشنوایان بیان کرد: هم اینک حدود سه هزار ورزشکار ناشنوای مرد و زن در رشته های مختلف در کشور مشغول به فعالیت هستند.
سُلگی عنوان کرد: مسئولان فدراسیون ورزش های ناشنوایان در زمینه ارائه خدمات هر چه بهتر به ورزشکاران ناشنوای کشور و تأمین زیرساخت های لازم برای آنها از هیچ تلاش و اقدامی دریغ نمی کنند.
وی ابراز داشت: علاوه بر پرداخت اعتبارات سالانه از سوی فدراسیون ورزش های ناشنوایان به هیأت های استانی مبلغی نیز از محل کمک های حامیان مالی و سایر درآمدها به این هیأت ها در طول سال اعطا می شود.
مهمترین برنامه های ارائه شده از سوی 2 کاندیدای تصدی پست ریاست هیأت ورزش های ناشنوایان کهگیلویه و بویراحمد در این نشست شامل تشکیل بانک اطلاعاتی ورزشکاران ناشنوا، برگزاری دوره های مربیگری و داوری، جذب کمک های حامیان مالی و خیران، گرفتن میزبانی اردوها و رقابت های کشوری، فعال کردن هیأت های شهرستانی و افزایش تعامل و ارتباط با مسئولان فدراسیون بود.
محمدکریم آریا و سردار پاریاد در این نشست برای تصدی پست ریاست هیأت ورزش های ناشنوایان کهگیلویه و بویراحمد کاندیدا شده بودند که محمدکریم آریا انصراف داد.
در این نشست از مجموع 11 رأی مأخوذه سردار پاریاد با کسب 9 رأی به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیأت ورزش های ناشنوایان کهگیلویه و بویراحمد انتخاب و معرفی شد.
افزون بر 50 هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو