خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات ژیمناستیک کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: کلاس مربیگری درجه 3 و ارتقای 3 به 2 بانوان در یاسوج برگزار شد

رئیس هیات ژیمناستیک کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: کلاس مربیگری درجه 3 و ارتقای 3 به 2 بانوان در یاسوج برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ، محمدی رئیس هیات ژیمناستیک استان از برگزاری کلاس مربیگری درجه 3 و ارتقای 3به 2 بانوان در یاسوج خبر داد.

آرش محمدی رئیس هیات ژیمناستیک استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :

با حضور مدرس فدراسیون ژیمناستیک کشور کلاس مربیگری درجه 3 و ارتقای 3به 2 این رشته در یاسوج برگزار شد .

محمدی ادامه داد:کلاس ارتقای مربیگری 3به 2 از 18 لغایت 20 بهمن ماه و کلاس مربیگری درجه 3 از 18 لغایت 22بهمن ماه در یاسوج با حضور مدرس بین المللی این رشته مهین یونسی از استان فارس برگزار شد .

رئیس هیات ژییمناستیک کهگیلویه وبویراحمد از حضور 30 نفر از بانوان علاقمند و مربیان این رشته از استانهای خوزستان ،فارس ،تهران و کهگیلویه وبویراحمد در این کلاسها خبرداد و هدف از برگزاری این دوره ها را ارتقای سطح دانش مربیان ژیمناستیک ذکر کرد و از حمایت فدراسیون و علوی مدیر کل در توسعه این رشته تقدیر کرد .

یونسی مدرس بین المللی ژیمناستیک کشور ضمن تشکر از برگزاری این دوره گفت :در این کلاسها آموزشهای  حرکات و رشته های ورزش ژیمناستیک شامل حرکات زمینی ،موازنه ،خرک ،پارالل،بدنسازی با شرکت  آموزش داده شد .

مهین یونسی سطح کلاس را خوب توصیف و برگزاری این کلاسهای باعث ارتقای سطح دانش ورزشکاران و مربیان این رشته دانست و ازرئیس پر تلاش هیات ژیمناستیک استان در برگزاری این دوره ها تقدیر کرد .

در پایان از شرکت کنندگان امتحانات تئوری و عملی گرفته شد .

کلاس مربیگری درجه 3 و ارتقای 3به 2 ژیمناستیک هنری بانوان زیر نظر فدراسیون ژیمناستیک کشور و با همکاری هیات ژیمناستیک کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو