خانه اخبار ایران اخبار ورزش دبیر هیات تیراندازی استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: قهرمانی بانوی تیرانداز کهگیلویه وبویراحمدی در رقابتهای جنوب کشور

دبیر هیات تیراندازی استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: قهرمانی بانوی تیرانداز کهگیلویه وبویراحمدی در رقابتهای جنوب کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،عالی منش دبیر هیات تیراندازی استان کهگیلویه وبویراحمد از کسب قهرمانی بانوی تیرانداز استان در مسابقات تیراندازی استانهای جنوب کشور خبر داد.

کرامت عالی منش دبیر هیات تیراندازی استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :

مسابقات تیراندازی استان های جنوب کشوربا حضور ۷ استان فارس ،هرمزگان ،یزد ،خوزستان ،کهگیلویه  وبویر احمد ،چهارمحال و بختیاری و بوشهر به میزبانی بوشهر در دو رشته تفنگ بادی وتپانچه بادی در دو رده سنی نوجوانان جوانان و بزرگسالان  با حضور ۱۵۰ ورزشکار روزهای  ۲ و۳ اسفند ماه ۱۳۹۷در سالن  تیراندازی بوشهر برگزار شد .

دبیرهیات تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد از کسب مقام نخست بانوی تیراندازی استان در این رقابتها خبرو ادامه داد:

بانوی تیرانداز هم استانی مقام نخست رشته تیراندازی با تپانچه مسابقات کشوری در بوشهر را کسب کرد .

عالی منش تصریح کرد :در این رقابتها مریم عوض پور در رشته تپانچه 10متر با کسب رکورد 496موفق به کسب مدال طلا و مقام قهرمانی این مسابقات شد.

در سایر رشته ها و در بخش های آقایان و بانوان این نفرات به مقام های برتر دست یافتند.

در تفنگ بادی مردان رده بزرگسالان:

سید پوریا پورشهید  از فارس مقام اول

محراب جعفری     از بوشهر      مقام دوم

جلال حسن پور     از بوشهر     مقام سوم

دربخش تفنگ بادی مردان رده سنی نوجوانان ،جوانان

محمدامین رهسپار  از ملوان نیروی دریایی بوشهر مقام اول

سپهر بنه گزی از بوشهر   مقام دوم

علی طالبان پور از فارس مقام سوم

 

در بخش تپانچه بادی مردان رده سنی بزرگسالان

سعید اسماعیلی از بوشهر مقام اول

ابراهیم ریشهری از بوشهر مقام دوم

سید احمد بلادی از بوشهر مقام سوم

در بخش تپانچه بادی مردان رده سنی نوجوانان ،جوانان

محمدعدلی از فارس مقام اول

علی ابراهیمی از فارس مقام دوم

محمدرضا احمدی از بوشهر مقام سوم

در بخش تفنگ بادی بانوان رده سنی بزرگسالان

شیدا دریسی از فارس مقام اول

کیمیا ابراهیمی از فارس مقام دوم

پریسا زبرجدی از بوشهر مقام سوم

دربخش تفنگ بانوان رده سنی نوجوانان وجوانان

نیلوفر حمیدی از بوشهر مقام اول

مریم قاسمی زاده از فارس مقام دوم

پریا زارعی از بوشهر و نیلوفر محسنی از ملوان نیروی دریایی بوشهر  مقام سوم مشترک

دربخش تپانچه بادی بانوان رده سنی بزرگسالان

مریم عوض پور از کهگیلویه وبویر احمد مقام اول

سارا پارسایی از فارس مقام دوم

نفیسه کمالی از بوشهر مقام سوم

 

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو