خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : تعامل و انسجام رمز موفقیت هیاتهای ورزشی است

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : تعامل و انسجام رمز موفقیت هیاتهای ورزشی است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :رمز موفقیت هیاتهای ورزشی داشتن تعامل و انسجام همه جانبه است.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان این موضوع در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان افزود :در برنامه  سفر و بازدید به شهرستانها تا از نزدیک مسایل و مشکلات هیاتهای ورزشی را بررسی  و در جهت توسعه آن اقدامات لازم را انجام  تا هیاتهای ورزشی شهرستانها در بعد ورزش توسعه یابند و یقینا حمایتهای خود را از آنان خواهیم داشت.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با اشاره به اینکه اعتبارات دولتی جوابگوی ورزش نیست افزود: مسوولین هیاتها باید با تعامل و رایزنی با شرکتها و کارخانه های مو جود در شهرستان زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی در ورزش را فراهم کنند تا از این طریق بتوان شاهد رشد ورزش باشیم.

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد رمز موفقیت هیاتها را داشتن انسجام و تعامل دانست و بیان کرد: انسجام اعضای هیات ، تعامل با هیات استان و حضور فعال در جلسات سالیانه هیاتهای ورزشی استان از جمله مواردی است که مسوولان هیاتها باید به آن توجه ویژه داشته باشند.

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان به اهتمام مسوولین به موضوع فرهنگ سازی و استعدادیابی اشاره کرد و ادامه داد: مسوولان هیاتها باید زمینه حضور مردم به ویژه نوجوانان و جوانان در میادین ورزشی را فراهم کنند تا مردم بیشتر به ورزشی روی آورند و سلامتی خود و جامعه را تامین کنند ،ضمن آنکه باید به مسئله استعداد یابی نیز توجه جدی کرد تا افراد با استعداد را شناسایی و نسبت به پرورش آنان اقدام گردد.

وی به نقش استعداد یابی در هیات های استانی و شناسایی نخبگان ورزش تاکید و خواستار برگزاری مدارس استعداد یابی با همکاری آموزش و پرورش استان شد.

علوی،خواستار تعامل بیشتر هیات های استانی با فدراسیونها ، اداره کل ورزش و جوانان و هیات های شهرستانی شد و بر نقش آموزش در ارتقای ورزش استان تاکید کرد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو