خانه اخبار ایران اخبار ورزش پیام تبریک علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و روز زن

پیام تبریک علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و روز زن

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه الزهرا (س) که به نام روز زن نامگذاری شده تبریک گفت .
در پیام علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان آمده است:
بیستم جمادی‌الثانی مصادف است با سالگرد ولادت با سعادت بانوی دو جهان حضرت فاطمه الزهرا (س) و یادآور سالگرد ولادت بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران امام راحل (ره) می باشد، که در تقویم کشورمان این روز به عنوان روز زن و روز مادر نامگذاری شده است.
میلاد زهره درخشان عصمت و طهارت حضرت فاطمه زهرا (س)، یادآور اهمیت و ضرورت توجه به آموزه های اخلاق و منش فردی و اجتماعی آن بانوی اخلاق و جایگاه رفیع والای زن و مادر در فرهنگ اسلامی است، مادران رهبران فکری و عاطفی جامعه هستند که سرمایه های ارزشمند انسانی را با الگو قرار دادن حضرت در خانواده به بالندگی و شکوفایی می رسانند.
انقلاب اسلامی، به عنوان معجزه قرن بستر فعالیت زن را فراهم کرد تا بانوان ایرانی با حضور فعال و سرزنده در عرصه های گوناگون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی نقش مهمی در اهداف بزرگ نظام داشته باشند.
اینجانب به نمایندگی از جامعه بزرگ ورزش و جوانان کهگیلوبه وبویراحمد سالروز ولادت یگانه دخت گرامی حضرت رسول اکرم (ص) حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت روز زن و مقام شامخ مادر و همچنین میلاد فرزندشان سید روح الله خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی را به جهان اسلام، مادران مومن  ایران اسلامی تبریک عرض می نمایم.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو