خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات بولینگ و بیلیارد و بولس کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: برترینهای لیگ اسنوکر باشگاههای شهرستان بویراحمد مشخص شدند

رئیس هیات بولینگ و بیلیارد و بولس کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: برترینهای لیگ اسنوکر باشگاههای شهرستان بویراحمد مشخص شدند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانا ن استان کهگیلویه وبویراحمد ،عنبری رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان از برگزاری مسابقات اسنوکر قهرمانی شهرستان بویراحمد و مشخص شدن نفرات برتر این رقابتها خبر داد.

شاپور عنبری با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت :

با حضور رحیمی زاده ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد جوایز نفرات و تیم های برتر رقابت های اسنوکر شهرستان بویراحمد اهدا شد .

عنبری افزود :

در این مراسم به تیم اول لیگ جام قهرمانی،لوح تقدیر و هدایای نقدی اهدا شد.همچنین به بازیکن اخلاق این دوره دانیال دانش پذیر از باشگاه محمد و مسئول تیمهای شرکت کننده نیز جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.

رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان ادامه داد:

تیم قهرمان مسابقات لیگ اسنوکر باشگاههای بویراحمد اکادمی ب متشکل از رضا باقرپور،مصطفی راست بود، حسین کهگیلویه زاده،حسن شمسایی،مهدی نیازی و رضا یاوری بود.

وی تصریح کرد :این مسابقات از اول بهمن شروع و تا روز سوم اسفندماه بمدت سی و سه روز بطول انجامید.در این دوره تیمهای اکادمی الف و پارسیان نیز دوم و سوم شدند.

عنبری اظهار داشت :در این دوره ۳۶ بازیکن در قالب شش باشگاه اکادمی الف،اکادمی ب،پارسیان،دیناروس،تختی و محمد حضور داشتند.و بصورت مسابقات بصورت رفت و برگشت  با هم رقابت کردند .

تیم آکادمی ب با کسب ۲۴ امتیاز قهرمان شد این دوره از مسابقات شد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو