خانه اخبار ایران اخبار ورزش با حضور رئیس فدراسیون فوتبال و در مجمع انتخابات : افشاریان سکاندار فوتبال کهگیلویه و بویراحمد شد

با حضور رئیس فدراسیون فوتبال و در مجمع انتخابات : افشاریان سکاندار فوتبال کهگیلویه و بویراحمد شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور مهدی تاج رئیس فدراسیون ،علوی مدیر کل ،کاشانی نماینده وزارت ورزش و جوانان و طالقانی مسئول امور استانهای فدراسیون فوتبال کشور مجمع هیات فوتبال استان برگزار و خداداد افشاریان با کسب ۲۰ رأی بدون رقیب رئیس هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد شد.

مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مهدی تاج  رئیس فدراسیون فوتبال و عبدالکاظم طالقانی مسؤول امور استان‌های فدراسیون فوتبال در محل هتل آزادی شهر یاسوج برگزار شد.

در این انتخابات که سه نفر به عنوان کاندیدا حضور داشتند حمزه دامیده یکی از کاندیداها حضور پیدا نکرد و کرم جانی‌پور نیز بعد از بیان نقطه نظرات خود جلسه را ترک کرد.

سپس رای گیری از اعضای مجمع برای انتخاب ریاست هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفت که در نهایت خداداد افشاریان از مجموع ۲۰ رای ماخوذه همه آرا  را به خود اختصاص و برای مدت چهار سال سکاندار هیات فوتبال استان کهگیلویه وبویراحمد شد .

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو