خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی در مجمع هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد : حمایت فدراسیون فوتبال از هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد / توجه به اصل اموزش در هیات فوتبال استان

علوی در مجمع هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد : حمایت فدراسیون فوتبال از هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد / توجه به اصل اموزش در هیات فوتبال استان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش  و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی در مجمع انتخابات هیات فوتبال استان که با حضور تاج رئیس فدراسیون برگزار شد ،خواستار حمایت فدراسیون از هیات فوتبال شد و خواستار توجه به اصل آموزش در فوتبال کهگیلویه وبویراحمد شد .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان که در مجمع انتخابات هیات فوتبال استان سخن می گفت اظهار داشت :انتظار می رود که مسئولان فدراسیون حمایت بیشتری از فوتبال و فوتسال کهگیلویه و بویراحمد به ویژه در بخش بانوان کنند.
وی افزود: متولیان ورزش و مسئولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد توقع زیادی از رئیس جدید هیأت فوتبال این استان برای کسب موفقیت های روزافزون در رشته های فوتبال و فوتسال در هر 2 بخش مردان و زنان دارند.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مسئولان اداره کل ورزش و جوانان این استان در حد امکان از هیأت فوتبال استان حمایت خواهند کرد و از هیچ تلاشی دریغ نمی شود.
علوی عنوان کرد: هیأت های فوتبال هشت شهرستان کهگیلویه و بویراحمد تعامل بیشتری با هیأت فوتبال استان و رئیس جدید آن داشته باشند.
وی ابراز داشت: بحث آموزش داوران و مربیان بیش از پیش از سوی هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد و رئیس جدید آن جدی گرفته شود.
علوی گفت: فوتبال و فوتسال کهگیلویه و بویراحمد در هر 2 بخش مردان و زنان با وجود داشتن استعدادهای چشمگیر همواره از کمبود اعتبارات و نداشتن حامی مالی رنج می برد و کاهش این مشکلات مهم نیز مستلزم نگاه ویژه مسئولان فدراسیون است.

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو