خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد: مجمع انتخابات هیات هاکی استان برگزار می شود/ برگزاری سه مجمع انتخاباتی تا پایان سال در استان

علوی خبر داد: مجمع انتخابات هیات هاکی استان برگزار می شود/ برگزاری سه مجمع انتخاباتی تا پایان سال در استان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری مجمع انتخابات هیات هاکی استان با حضور رئیس و دبیر فدراسیون خبر داد.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی ورزش و جوانان استان گفت :مجمع انتخابات هیات هاکی استان با حضور رئیس و دبیر فدراسیون هاکی کشور مجمع انتخابات این هیات در یاسوج برگزارمی شود.

علوی از برگزاری 15 مجمع انتخابات هیات های استانی در سال جاری خبر داد و ادامه داد:

از ابتدای سال 1397تاکنون 15مجمع انتخاباتی با حضور رئیس یا دبیران فدراسیون ها برگزار شده و پیش بینی می شود تاپایان سال مجمع انتخابات هیات های اسکواش ،بسکتبال و نابینایان برگزار خواهد شد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری مجمع انتخابات هیات ورزش کارگری در محل سالن جلسات اداره کار ،تعاون و رفاه اجتماعی خبر و اظهار امیدواری کرد با برگزاری این مجمع مشکل نمایندگان ورزش کارگری مرتفع و کارگران ورزشکار سهمی در ورزش قهرمانی و همگانی داشته باشند.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو