خانه اخبار ایران اخبار ورزش در آئینی از ادارات و بانکهای برتر در حوزه ورزش و جوانان استان تجلیل شد

در آئینی از ادارات و بانکهای برتر در حوزه ورزش و جوانان استان تجلیل شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،در مراسمی در محل استانداری ،از دستگاهها و بانکهای برتر در حوزه ورزش و جوانان استان تجلیل شد .

در این نشست که با حضور نظری معاون سیاسی امنیتی استانداری ،شاکری معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان و مدیران بانکها و دستگاههای برتر طرح اوقات فراغت برگزار شد با اهدا لوح سپاس و هدایایی مدیران و کارشناسان دستگاههای مربوط تجلیل و تقدیر شد .

شاکری معاون فرهنگی ورزش و جوانان استان در این آئین از رشد 83درصدی امر ازدواج در سال جاری خبر داد و از مدیران بانکهای عامل که در جهت پرداخت تسهیلات ازدواج با اداره کل همکاری داشته تقدیر کرد .

رحمت الله شاکری چالش ازدواج جوانان را از مهمترین دغدغه های دستگاه ورزش دانست و خواستار مساعدت و همکاری ادارات و بانکها در توسعه فرهنگ ازدواج و تسهیلات بانکی شد .

نظری معاون سیاسی امنیتی استانداری از حمایت های دستگاهها و بانکهای پرداخت کننده تسهیلات بانکی به زوج های جوان تقدیر و ازدواج جوانان و اوقات فراغت را از مهمترین مشکلات و معظلات موجود در حوزه فرهنگی و جوانان دستگاهها ذکر کرد .

محمد کاظم نظری از رشد ازدواج جوانان در سال جاری ابراز خرسندی کرد و از مدیران دستگاهها خواست در سال جدید با برنامه ریزی در جهت توسعه فرهنگ ازدواج و حل مشکلات جوانان اقدام کنند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری خواستار  افزایش تسهیلات بانکی به زوج های جوان با توجه به وضعیت اقتصادی کشور در سال جدید شد و افزود:با تلاش و مساعدت مسئولین استانی در سال جدید شاهد ارتقای فرهنگ ازدواج آسان در بین جوانان  باشیم .

در این مراسم با اهدا لوح و هدایای نقدی از مدیران بانکهای رفاه ،سپه ،ملی ،مسکن ،صندوق کار آفرین امید و بانک ملت در پرداخت تسهیلات بانکی به زوج های جوان و دستگاههای هلال احمر ،ارشاد اسلامی ،آموزش و پرورش استان و شهرستان بویراحمد و کمیته امداد امام خمینی (ره )در طرح اوقات فراغت در حوزه ورزش و جوانان استان تجلیل شد .

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو