خانه اخبار ایران اخبار ورزش دبیر هیات والیبال کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: شهدای بابکان قهرمان لیگ برتر والیبال استان شد

دبیر هیات والیبال کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: شهدای بابکان قهرمان لیگ برتر والیبال استان شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،عزیزی دبیر هیات والیبال از قهرمانی تیم والیبال شهدای بابکان در رقابتهای لیگ برتر باشگاههای استان خبر داد.

دستان عزیزی دبیر هیات والیبال استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت :

در این دوره از مسابقات ۸ تیم از باشگاه های مختلف استان حضور داشتند و در دو گروه چهار تیمی با هم رقابت کردند.

عزیزی افزود:در پایان دور مقدماتی این مسابقات چهار تیم شهدای بابکان ،باشگاه مجید، باشگاه احسان وتیم امید گنجگان با برتری بر حریفان راهی مرحله نیمه نهایی این مسابقات شدند.

دبیر هیات والیبال استان ادامه داد:در مرحله نیمه نهایی این مسابقات تیم‌های شهدای بابکان و باشگاه مجید با برتری برابر تیم‌های باشگاه احسان و امید گنجگان راهی دیدار پایانی این دوره از مسابقات شدند.

عزیزی تصریح کرد :در روز پایانی این دوره از مسابقات و در دیدار رده بندی تیم باشگاه احسان ۳ بر صفر برابر حریف خود امید گنجگان به برتری رسید و عنوان سوم این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

دبیر هیئت والیبال استان ضمن تقدیر و تشکر از تیم های شرکت کننده در این دوره از مسابقات افزود: در دیدار پایانی این مسابقات که با حضور ، مدیر کل ورزش و جوانان استان ،رئیس هیات والیبال استان ، معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و جمع کثیری از تماشاگران مشتاق در سالن بنیاد شهید برگزار شد تیم های شهدای بابکان و باشگاه مجید به مصاف هم رفتند که در پایان تیم شهدای بابکان با برتری ۳ بر یک برابر حریف خود باشگاه مجید به مقام قهرمانی لیگ برتر والیبال باشگاه‌های استان دست یافت.

در مراسم اختتامیه این مسابقات به تیم های اول تا سوم و تیم اخلاق لوح و کاپ قهرمانی اهدا شد.

کاپ اخلاق این دوره از مسابقات به تیم نفت و گاز گچساران اهدا شد .

مسابقات والیبال باشگاههای استان زیر نظر هیئت والیبال استان و با همکاری هیات والیبال شهرستان بویراحمد و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد.

آخرین بروزرسانی ( شنبه, 25 اسفند 1397 ساعت 09:38 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو