خانه اخبار ایران اخبار ورزش پیام تبریك مدیر كل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت آغاز سال نو

پیام تبریك مدیر كل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت آغاز سال نو

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی ضمن تشکر از زحمات یکساله کارکنان و جامعه ورزش استان آغاز سال نو را تبریک گفت .

در متن پیام مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد آمده است :

زکوی یار میآید نسیم باد نوروزی                         از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی  
به صحرا رو که از دامن غبار غم بیفشانی            به گلزار آی کز بلبل غزل گفتن بیاموزی

بسم الله الرحمن الرحیم

همکاران و همراهان عزیز و جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان

یکسال دیگر را در کنار هم به پایان رساندیم، سالی که با تحمل سختی ها و دشواری هایش موفقیت هایی را برایمان به همراه داشت. کسب رتبه های برتر اداره کل و هیات های استانی در سطح کشور در کنار به ثمر نشستن تلاش های مدیران ادارات ورزش و جوانان شهرستانها در تحقق هدف ورزش و جوانان استان و کسب مقام های قهرمانی در میادین کشوری و بین المللی منجر به شیرین کامی همگی ما شد. شیرینی که ماندگاریش در گروه همت و تلاش افزون تر و مسئولانه ترمان در عرصه رقابتی سال پیش رو خواهد بود.

... اما اینک در آستانه وزریدن نسیم بهار هستیم ؛ نسیمی که برای ما ایرانیان بشارت دهنده عیدی دیگر، سالی نو و شروعی دوباره است. این نو شدن ها به ما می آموزد در پس هر رخوت و تاریکی زنده شدن و حرکتی دوباره است. چه پیامی از این رساتر که از نو تازه شو، پویا باش و زندگی کن اما متوقف نباش!

امید است با تاسی از بهار سالی پرثمرتر از هر سال را آغاز کنیم؛ سالی که با محکم تر کردن کمر همت، همراهی با ورزش و جوانان استان در محقق ساختن اهداف دستگاه ورزش استان و در خدمت به مردم؛  تحول و تکامل" و رسیدن به جایگاه شایسته و در خور شان ورزش استان کهگیلویه وبویراحمد در میان سایر استانها هدف دیگرمان باشد.

بار دیگر حلول سال 1398 را به تمامی شما همکاران عزیز و خانواده هایتان و جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برایتان روزهایی توام با عزت، صحت و عافیت آرزومندم .

 

سید محمد تقی علوی

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو