خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی در دومین جلسه ستاد بحران ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : دستگاه ورزش و جوانان آماده کمک و امداد رسانی به سیل زد گان و مسافران نوروزیست .

علوی در دومین جلسه ستاد بحران ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : دستگاه ورزش و جوانان آماده کمک و امداد رسانی به سیل زد گان و مسافران نوروزیست .

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در دومین جلسه ستاد و مدیریت بحران ورزش استان از آمادگی کامل دستگاه ورزش و جوانان در امداد رسانی و کمک رسانی به مسافران نوروزی و سیل زدگان خبرداد.

با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،محمدی معاونت مدیریت بحران،وکیلی معاون جمعیت هلال احمر استان ،معاونین اداره کل ورزش ، مسئولین ستادی ، روسای هیات های استانی و تشکل های مردم نهاد استان ،دومین جلسه مدیریت بحران ورزش و جوانان استان برگزار شد.

علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن تبریک سال نو و تشکر از حضور محمدی معاونت مدیریت بحران استانداری و معاون جمعیت هلال احمر استان ، بر استفاده بهینه از نعمت باران و رحمت الهی تاکید و خواستار اطلاع رسانی دقیق در بروز حوادث و سیل احتمالی و تشکیل اطاق مدیریت بحران شد .

سید محمد تقی علوی ،خواستار برنامه ریزی و اقدامات پیشگیرانه در جلوگیری از کاهش خسارات سیل احتمالی شد و از آمادگی اداره کل ،هیات های استانی و تشکل های مردم نهاد در کمک به آسیب دیدگان سیل احتمالی در استان و اعزام نیروها به استانهای سیل زده شمال کشور خبر داد.

علوی ضمن تاکید بر منویات مقام معظم رهبری در نامگذاری سال جدید  بنام سال رونق تولید ، خواستار استفاده بهینه از ظرفیت های بارش های باران و نعمت رحمت الهی در رونق کشاورزی وتوسعه انرژی شد .

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از نگاه، حمایت و پیگیری مقام عالی وزارت ورزش و جوانان کشور به ورزش استان در سیل اخیر خبر داد و بر تعامل و اهتمام اداره کل ورزش و جوانان با جمعیت هلال احمرو مدیریت بحران استانداری تاکید کرد .

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از آمادگی کلیه اماکن ،خوابگاهها و سالنهای دستگاه ورزش و جوانان در استان و شهرستانها در پذیرایی و اسکان مسافران نوروزی و مردم در برابر سیل احتمالی خبر و گفت :طبق دستور سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان کشور مبنی بر در اختیار گذاری کلیه مکانهای ورزشی در سطح کشور،تمامی سالنها و مکانها و خوابگاه اداره کل و شهرستانها در این مدت در اختیار مسافران و سیل زدگان بوده و هست.

وی از حمایت های احمدی استاندار استان از ورزش کهگیلویه وبویراحمد تقدیر و از برگزاری جلسه شورای معاونین و مدیریت بحران ورزش استان در روز جمعه نهم فروردین ماه خبر داد و اظهار داشت:کلیه کارکنان ورزش و جوانان استان در این ایام بصورت شیفت بندی در ادارات حضور داشته و آماده پذیرایی و اسکان مسافران نوروزی خواهند بود.

علوی افزود:هیات های قایقرانی ،اتومیبلرانی ،کوهنوردی ،همگانی استان و شهرستانها و تشکل های مردم نهاد نیز در این ایام در کنار اداره کل حضوری فعال داشته و آماده حضور و امداد رسانی به مناطق سیل زده شمال کشوربا هماهنگی ستاد و مدیریت بحران استانداری می باشند.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو