خانه اخبار ایران اخبار ورزش معاون مدیریت بحران استانداری خبر داد: تعامل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با مدیریت بحران استانداری در سیل اخیر ستودنیست

معاون مدیریت بحران استانداری خبر داد: تعامل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با مدیریت بحران استانداری در سیل اخیر ستودنیست

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،محمدی معاون مدیریت و بحران استانداری در جلسه مدیریت بحران ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری نشست ستاد و مدیریت بحران ورزش و جوانان در این روزهای حیاتی  و مهم تقدیر و اظهار داشت:اداره کل ورزش و جوانان استان در سیل اخیر تعامل خوب و قابل تقدیری با مدیریت بحران استانداری داشته است.

محمد محمدی معاون مدیریت و بحران استانداری که در نشست صبح امروز مدیریت ورزش و جوانان استان سخن می گفت با تبریک سال نو و تشکر از حمایت ، پیگیری علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان ،از تعامل خوب و موثر دستگاه ورزش و هیات های استانی با ستاد و مدیریت بحران استانداری در سیل اخیر در استان تقدیر کرد .

محمدی از حضور و تاثیر گذاری سمن ها و تشکل های مردم نهاد و هیات های استانی در امداد رسانی و کمک به حادثه سقوط هواپیمای تهران به یاسوج در بهمن ماه سال گذشته خبر داد و اظهار داشت:خوشبختانه در سیل هفته گذشته با مدیریت و برنامه ریزی صورت گرفته شاهد تلفات جانی در استان بودیم.

وی از مشارکت دستگاهها و مردم در این ایام تقدیر و بیان داشت :در سیل اخیر 14گروه تخصصی در استان تشکیل و کارگروه امداد و نجات متشکل از هلال احمر و ورزش و جوانان استان سهم بسزایی در امداد و نجات مسافران برعهده داشتند.

معاون مدیریت و بحران استانداری بر نقش آموزش در پیشگیری از حوادت و سوانح سخن گفت و خواستار حمایت و حضور فعال و موثر سمن ها و تشکل های مردم نهاد و هیات های استانی در سیل احتمالی این هفته شد .

وکیلی ،معاون جمعیت هلال احمر استان نیز در این نشست از دستگاه ورزش و جوانان و هیات های استانی که با جمعیت مدیریت هلال احمر استان در کمک و امداد رسانی به کمک سیل اخیر تقدیروبیان داشت:هیات های کوهنوردی ،نجات غریق ،اتومیبلرانی در این مدت در کنار سایر عزیزان در کمک رسانی به مسافران نوروزی نقش بسزایی داشتند که جای تقدیر است .

وی  از ظرفیت های هیات های قایقرانی ،نجات غریق در جمعیت هلال احمر استان سخن و خواستار فرهنگ سازی در جلوگیری از آسیب های و بلاهای طبیعی شد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو