خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد: رفتار احمدی استاندار درماجرای سیل باید به الگوی مدیریتی درکشور تبدیل شود

علوی خبر داد: رفتار احمدی استاندار درماجرای سیل باید به الگوی مدیریتی درکشور تبدیل شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از مدیریت استاندار و معاونین در سیل اخیر در استان تقدیر و اظهار داشت : رفتار احمدی استاندار درماجرای سیل باید به الگوی مدیریتی درکشور تبدیل شود.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه  وبویراحمد گفت :

رفتاراستاندار در ماجرای سیل استان باید به یک الگوی مدیریتی درکشور تبدیل شود .

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان با اشاره به حضور پررنگ و اثرگذار سازمان‌های مردم نهاد جوان در کمک رسانی به میهمانان نوروزی و شهروندان آسیب دیده از سیل گفت: سازمان‌های مردم نهاد جوان در برهه‌های مختلف زمانی و در وظایف گوناگون واگذار شده به آنها همواره سربلند بودند اما حضور به موقع و عملیاتی استاندار و معاونین در محل وقوع سیل و تداوم این حضوربه انگیزه ای مضاعف برای این جوانان تبدیل شد.

وی با بیان اینکه جوانان خواستار تداوم این گونه رفتارها از سوی مسئولان هستند افزود: الگوبرداری مدیران استان از این رفتار استاندار می تواند زمینه افزایش اعتماد عمومی را بین اقشار مختلف جامعه خصوصا جوانان فراهم سازد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اقدامات انجام شده توسط سازمان‌های مردم نهاد جوان در جریان سیل اخیر را تحسین برانگیز دانست و گفت: این اقدامات در حالی انجام شده که این سازمان ها تنها با استفاده از ظرفیت های خود و کمک های اداره کل ورزش و جوانان بدون دراز کردن دست خود مقابل سازمان و یا نهادی خاص دست به کارهای بزرگ زده اند.

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد موفقیت و کامیابی  هر جامعه ای را در گروه بهره‌گیری از ظرفیت‌های سازمان‌های مردم نهاد دانست گفت: به جرأت می‌توان گفت که در سیل اخیر و در راستای کمک به شهروندان و میهمانان آسیب دیده از سیل، جوانان اثرگذارترین و در عین حال منسجم ترین گروه های مردمی امدادرسان به این عزیزان بودند.

آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه, 14 فروردین 1398 ساعت 11:32 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو