خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات قایقرانی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: یاسوج و گچساران میزبان اردوی تیم ملی های ملی قایقرانی کشور

رئیس هیات قایقرانی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: یاسوج و گچساران میزبان اردوی تیم ملی های ملی قایقرانی کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،گنجی هیات قایقرانی استان از میزبانی اردوی تیم ملی قایقرانی زیر 23سال و جوانان کشور  در شهریاسوج و گچساران خبر داد .

احمد گنجی ،رئیس هیات قایقرانی کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر گفت :با هماهنگی فدراسیون قایقرانی کشور ،شهرهای یاسوج و گچساران میزبان اردوی تیم ملی قایقرانی کشور است.

گنجی افزود:اردو تیم ملی اسلالوم آقایان کشور با حضور 7 نفر از ملی پوشان و اردوی تیم ملی کاناپلو با حضور 18 نفر از ملی پوش تیم ملی در استخر شهدای شهر گچساران برگزار می شود.

رئیس هیات قایقرانی استان از حضور مربیان تیم های ملی اسلالوم و کاناپلو کشور در این اردو ها خبر داد و افزود :طبق ابلاغ فدراسیون قایقرانی کشور، احمد گنجی رئیس هیات قایقرانی استان بعنوان  سرپرست اردو تیم ملی اسلالوم کشور در یاسوج انتخاب شده است .

وی هدف از برگزاری این اردوها راآمادگی و تدارکات تیمهای ملی قایقرانی اسلالوم و کاناپلو کشور جهت حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا 2019  و کسب سهیمه المیپک توکیو 2020 ذکر و تصریح کرد :این اردو ها از 18 لغایت 28فروردین ماه در دو شهر یاسوج و گچساران برگزارخواهد شد و امیدوارم با حمایت و تلاش عزیزان در اداره کل ورزش و جوانان استان و شهرستان گچساران
،میزبانی شایسته برای ملی پوشان باشیم .

گنجی ،محل برگزاری اردوی تیم ملی قایقرانی اسلالوم در یاسوج را رودخانه بشار یاسوج و اردوی تیم ملی قایقرانی کاناپلو کشور در گچساران را استخر شهدای این شهر اعلام کرد و از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان و فدراسیون قایقرانی کشور در برگزاری اردوی تیم ملی تقدیر کرد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو