خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی در جلسه شورای کارکنان ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : المپیک 2020 و توسعه ورزش همگانی و قهرمانی از اولویت های ورزش و جوانان در سال 1398

علوی در جلسه شورای کارکنان ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : المپیک 2020 و توسعه ورزش همگانی و قهرمانی از اولویت های ورزش و جوانان در سال 1398

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در اولین جلسه شورای اداری کارکنان ورزش و جوانان در سال جاری ،المپیک 2020 و توسعه ورزش همگانی و قهرمانی را از اولویت های دستگاه ورزش استان دانست.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در اولین نشست شورای اداری کارکنان ورزش استان از نگاه و توجه دستگاه ورزش به المپیک 2020 و توسعه ورزش قهرمانی و همگانی خبر داد.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان که در نشست شورای ورزش کارکنان استان سخن می گفت ،ضمن تبریک سال نو ،از اقدامات و برنامه های اداره کل و هیات های استانی در سال گذشته تقدیر کرد .

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،غیرت و پشتکار کارکنان و ایجاد مدیریت و تعامل در ورزش استان در سال گذشته را ستود و بر اجرایی کردن منویات مقام معظم رهبری در سال جاری که توسعه و رونق تولید و اشتغال می باشد تاکید کرد.

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان، تدبیرو مدیریت  احمدی استاندار و معاونین در حادثه سیل اخیر استان را عامل خسارت کم آسیب دیدگان سیل اخیر دانست و از اهتمام و جددیت سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در پیگیری  وضعیت استان در سیل اخیر استان تقدیر کرد .

وی ،المپیک 2020 و توسعه ورزش همگانی و قهرمانی را از اولویت ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در سال جاری دانست و خواستار برگزاری نشست های تخصصی با روسای هیات های استانی و تغییر نگرش در هیات های ورزشی استان شد.

علوی ،ار تقای سطح دانش و علمی کردن فضای ورزش استان را یکی دیگر از برنامه های پیش رو دستگاه ورزش و جوانان در سال جاری ذکر و از برگزاری اردوی  تیم ملی قایقرانی در یاسوج  و گچساران در هفته ی جاری خبر داد.

این مقام مسئول در ورزش و جوانان کهگیلویه  وبویراحمد ، برگزاری مسابقات و رویدادهای فرهنگی در جهت ارتقای نشاط و شادابی جامعه خصوصا جوانان را از اولویت های کاری حوزه جوانان برشمرد و خواستار برگزاری جلسه شورای راهبردی جوانان و ورزش استان شد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان ،رونق تولید و اشتغال زایی طبق منویات مقام معظم رهبری را خواستار و بر اجرای طرح های خود اشتغالی و طرح های استانی با محوریت های معظلات اجتماعی تاکید کرد .

همچنین در این جلسه توسط دلباز جو سرپرست معاونت توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل موارد و توصیه های اداری در سال جدید ارایه و بر نظم پذیری و رعایت  نظم و انضباط اداری تاکید شد .

 

 

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو