خانه اخبار ایران اخبار ورزش دعوت مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد برای کمک به سیل زدگان

دعوت مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد برای کمک به سیل زدگان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی از جامعه ورزش و جوانان استان جهت جمع آوری کمک های مردمی مراسم جشن گلریزان روز چهارشنبه 21فروردین ماه در محل اداره کل ورزش و جوانان استان دعوت کرد .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش  و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با صدور پیام و اطلاعیه‌ای از جامعه ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد دعوت کرد در حد توان خود کمک‌های انسان دوستانه خویش را از طریق جشن گلریزان که روز چهارشنبه 21  فروردین ماه ۹۸ در محل اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار خواهد شد در اختیار هموطنان عزیز سیل زده به ویژه در استان لرستان بگذارند.

در این اطلاعیه آمده است؛

متاسفانه حادثه سیل در کشور به ویژه در استانهای لرستان،گلستان،شیراز،خوزستان نوروز امسال را به کام مردم مناطق حادثه دیده و در واقع تمام ملت ایران تلخ و ناگوار کرد، اما همین ایام می‌تواند سرشار از صحنه‌های امیدبخش و دل انگیز کمک و همدلی و انسانیت باشد تا اندکی از این تلخی را با حلاوت خود بکاهد.

اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تسلیت به خانواده‌های داغدار، مصیبت دیده و حادثه دیده در این واقعه از دوستداران ورزش ،قهرمانان؛روسای هیاتهای ورزشی،دبیران،نایب رئیسان،دبیران سازمانهای مردم نهاد استان دعوت به عمل می‌آورد تا در حد امکانات و توانایی خود نسبت به تخصیص کمک‌های خود به هموطنان عزیزمان اقدام نمایند.

گفتنی است مراسم جشن گلریزان جامعه ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد روز چهارشنبه 21 فروردین ماه در محل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار و کمکهای جمع آوری شده با هماهنگی مدیریت بحران استانداری به مناطق سیل زده ارسال خواهد شد .

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو