خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد: حضور جامعه ورزش ،روسای هیات های استانی و شهرستانی و قهرمانان استان کهگیلویه وبویراحمد در کمک به سیل زدگان کشور

علوی خبر داد: حضور جامعه ورزش ،روسای هیات های استانی و شهرستانی و قهرمانان استان کهگیلویه وبویراحمد در کمک به سیل زدگان کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد گفت:

مراسم گلریزان وجمع آوری کمک های هموطنان سیل زده کشورمان به همت اداره کل ورزش و جوانان استان و با همکاری و حضور گسترده جامعه ورزش ،هیاتهای ورزشی ، بسیج ورزشکاران و تشکل های مردم نهاد استان در حال برگزاریست .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت:

حسب دستور وزیر ورزش و جوانان مراسم گلریزان و جمع آوری کمک های هم وطنان سیل زده کشورمان به همت اداره کل ورزش و جوانان استان و با همکاری و حضور گسترده جامعه ورزش ،هیات های ورزشی ،بسیج ورزشکاران و تشکل های مردم نهاد استان برگزار و کمک های جمع آوری شده به مناطق سیل زده ارسال خواهد شد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان ا دامه داد:
مردم، ورزشکاران، قهرمانان و جوانان استان بار دیگر همچون گذشته آیین ایثار و جوانمردی را زنده نگه داشتند و به یاری هموطنان خود شتافتند.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد افزود:

قهرمانان شاخص استان نیز با حضور و اهداء کمک های نقدی و غیر نقدی خود نشان دادند که قهرمانی را با فرهنگ و مسلک پهلوانی در آمیخته اند و علاوه بر موفقیت در عرصه ورزش، در بستر فرهنگی و تعالیم والای انسانی نیز می توانند الگوی مناسبی برای جوانان باشند.

علوی ضمن تشکر از روسای هیات های  استانی که در این مدت در کنار ورزش استان در کمک به سیل زدگان از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نکردند تصریح کرد: انتظار داریم همچون گذشته روسا ی هیات های استانی ،قهرمانان ،پیشکسوتان و جامعه ورزش با حضور گسترده و اهدای کمک های نقدی و غیر نقدی خود سهمی در کمک و امداد رسانی به سیل زدگان داشته باشند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان افزود:کمک های جمع آوری شده نقدی و غیر نقدی جامعه ورزش استان کهگیلویه وبویراحمد روز شنبه 24فروردین ماه در آئینی با حضور مسئولین استانی و روسای هیات های استانی و تشکل های مردم نهاد به مناطق سیل زده کشور ارسال خواهد شد .

آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه, 21 فروردین 1398 ساعت 13:23 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو