خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدرس فیفا در گچساران: نگاه خوب فدراسیون فوتبال به آموزش مربیان / مشکل اصلی مشکل مالی است

مدرس فیفا در گچساران: نگاه خوب فدراسیون فوتبال به آموزش مربیان / مشکل اصلی مشکل مالی است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدرس فیفا در گچساران گفت: آقای تاج و همکارانش نگاه خوبی به آموزش دارند لیکن مشکل این روزها مشکل مالی است.

در حالی که یک دوره ویژه دانش افزایی مربیان فوتبال استان کهگیلویه وبویراحمد در گچساران برگزار می‌شود که مرتضی محصص مدرس فیفا در گفت‌وگو با پایگاه خبری ورزش استان کهگیلویه وبویراحمد در خصوص برگزاری این کلاس‌ها اظها کرد: به طور کل هدف از برگزاری تمام این کلاس‌ها ارتقا سطح دانش مربیان است.

وی ادامه داد: ما نمی‌توانیم مربیان را از آخرین دستاوردهای فوتبال محروم کنیم و باید با برگزاری کلاس‌ها آنها را در جریان آخرین آموزش‌های فوتبال روز دنیا قرار دهیم.

این مدرس فیفا افزود: یک عده از مربیان ما با رده‌های سنی پایین کار می‌کنند و ما بایستی اطلاعات لازم را در خصوص آموزش به آنها تدریس نماییم.

محصص عنوان کرد: مدارس فوتبال از اهمیت بالایی در آینده فوتبال ما برخوردار هستند و از آن بالاتر آموزش است.

وی در خصوص نگاه فدراسیون به مسئله آموزش گفت: آقای تاج و همکارانش نگاه خوبی به آموزش دارند لیکن مشکل این روزها مشکل مالی است که ما نمی‌توانیم منکر آن شویم و این مشکل وجود دارد و حتی مربیان ما نباید دغدغه مالی حضور در کلاس را داشته باشند.

این مدرس بیان کرد: من امیدوارم مربیان ما با حضور در این کلاس‌ها جذب تیم‌ها و باشگاه‌ها شوند و آینده خوبی داشته باشند.

محصص ابراز کرد: توصیه من به تمام مربیان این است دست از مطالعه برندارند تا همیشه به روز باشند.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو