خانه اخبار ایران اخبار ورزش حمایت قاطعانه مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از کمپین "جمعه پاسداری"

حمایت قاطعانه مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از کمپین "جمعه پاسداری"

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد بهمراه معاونین ،کارکنان ستادی و روسا و نایب رئیسان هیات های استانی و شهرستانی و تشکل های مردم نهاد استان با فرمانده سپاه فتح استان دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست که در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در محل فرماندهی سپاه فتح استان برگزار شد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:با همراهی ، همدلی و یکپارچگی جامعه ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد از این کمپین "جمعه پاسداری" قاطعانه حمایت خواهیم کرد.

پس از اقدام خصمانه دولت آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی، گروه های مختلف افراد جامعه به حمایت از این نهاد انقلابی پرداختند.

در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز کمپینی تحت عنوان " جمعه پاسداری " در فضای مجازی راه اندازی شده است که در این کمپین از مردم و مسئولین خواسته شده است با لباس بسیجی یا پاسداری در نمازجمعه این هفته شرکت کنند.

سید محمدتقی علوی،مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در این خصوص گفت: در پی اقدام و اظهارات احمقانه و کینه توزانه رئیس جمهور آمریکا ،اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد ، هیات های ورزشی ،سازمان های مردم نهاد و دیگر همکاران در سراسراستان، حمایت یکپارچه خود را از سپاه پاسداران عزیز اعلام می داریم.

وی افزود:با توجه به کمپین خوبی که کاربران فضای مجازی استانمان تشکیل دادند و در محوریت نیز قرار گرفته است با همراهی ، همدلی و یکپارچگی جامعه ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد از این کمپین قاطعانه حمایت خواهیم کرد.

علوی در ادامه تصریح کرد:درحقیقت با حمایت و همراهی خودمان از این کمپین(جمعه پاسداری) نشان خواهیم داد که همه ما به عنوان یک بسیجی وبلکه یک سپاهی انقلاب هستیم.

در این آئین متنی به امضاء مدیر کل و جامعه ورزش استان کهگیلویه وبویراحمد در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  قرائت و تندیسی به رسم یاد بود به فرمانده سپاه فتح استان اهدا شد .

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو