خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه وبویراحمد: حضور به بیش از 100 مربی فوتبال کهگیلویه و بویراحمدی در دوره دانش افزایی در گچساران

رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه وبویراحمد: حضور به بیش از 100 مربی فوتبال کهگیلویه و بویراحمدی در دوره دانش افزایی در گچساران

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی وپایگاه خبری واطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: بیش از 100 مربی فوتبال آقایان و بانوان کهگیلویه وبویراحمد در دوره دانش افزایی حضور دارند.

خداداد افشاریان در حاشیه برگزاری کلاس‌های دوره دانش افزایی که به میزبانی گچساران در سالن شماره3 شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در خصوص برگزاری این دوره از کلاس‌ها  گفت: دوره‌های دانش افزایی با حضور مدرسین نام آشنای فوتبال کشورمان  به مدت 2 روز  در حال برگزاری است.

وی ادامه داد: از ابتدای سالجاری سعی ما برآن است که نسبت به آموزش مربیان فوتبال و داوری در استان نگرش جدیدی داشته باشیم.

رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد افزود: تصمیم برآن گرفتیم با توجه به امکانات و پتانسیل موجود شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران که این کلاس‌ها در گچساران برگزار نماییم.

افشاریان عنوان کرد: آن چیزی که امروز اهمیت فراوانی در این کلاس‌ها دارد وجود چهار استاد سرشناس است که شاهد هستیم رئیس کمیته آموزش و دبیر آن و آقای محصص و معینی از مدرسین فیفا در گچساران حضور یافته‌اند.

وی ابراز کرد: هدف اصلی ما این بود که مربیان ما به این نکته واقف بشوند که ایجاد تغییرات در روندکار امری ضروری است و نسبت به مسئله آموزش به صورت هدفمند به جلو حرکت کنند.

افشاریان ادامه داد: امیدواریم بتوانیم برگزاری این کلاس‌ها که با حضور بیش از 100 مربی فوتبال بانوان و آقایان  برگزار می‌شود  که انشاالله شاهد خروجی مفیدی برای آینده فوتبال استان باشیم.

رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه وبویراحمد اذعان کرد: از این پس مجموعه مدیریت استان نگاه ویژه‌ای به آموزش خواهد داشت و روزهای آینده، روزهای خوبی برای فوتبال استان خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: به همه شرکت کنندگان مدرک دانش افزایی توسط مدرسین فوتبال اعطا خواهد شد.

دوره دانش افزایی مربیان فوتبال  آقایان و بانوان کهگیلویه و بویراحمد به میزبانی گچساران  در حال برگزاری است.

براساس این گزارش، این دوره به مدت 2 روز از تاریخ 22 لغایت 23 فروردین ماه و با مشارکت هئیت فوتبال گچساران  برگزار شده است.

گفتنی است، هدف از برگزاری این دوره دانش افزایی  بالا بردن سطح علمی مربیان فوتبال فعال در استان کهگیلویه و بویراحمد است.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو