خانه اخبار ایران اخبار ورزش بازدید مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از استادیوم تختی گچساران

بازدید مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از استادیوم تختی گچساران

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،مدیر کل ورزش وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد بهمراه معاونین منابع و پشتیبانی ، توسعه ورزش ،روابط عمومی اداره کل و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گچساران با حضور در استادیوم تختی شهرستان گچساران از نزدیک از روند تکمیل پروژه چمن تختی این شهر بازدید و خواستار تسریع در اتمام این پروژه شد.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در بازدید از روند تسطیح ،بهسازی و کاشت چمن استادیوم تختی شهر گچساران در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :

پروژه تکمیل استادیوم تختی شهر گچساران شامل زمین چمن ،فنس کشی ،جدول گذاری ،سکوی تماشاگران ،سیستم آبیاری ،منبع ذخیره آب (بتونی ) و چمن کاری می باشد.

علوی افزود:مساحت این پروژه 10 هزار متر مربع می باشد و تاکنون نزدیک به 750میلیون تومان برای آن از محل اعتبارات استانی هزینه شده وبرای تکمیل آن به 400 میلیون اعتبار دیگر نیاز است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ادامه داد:کار این پروژه در سال 1393 شروع شده و دارای پیشرفت فیزیکی 90 درصد می باشد و در صورت شرایط جوی مناسب دراسرع وقت کار تسطیح خاک استادیوم آغاز و عملیات چمن کاری آن شروع خواهد شد.

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان ضمن تشکر از حمایت و پیگیریهای تاجگردون نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ،تکمیل این پروژه را یکی از دغدغه های خود و حوزه فنی برشمرد و اظهار امیدواری کرد در اسرع وقت کار تکمیل پروژه استادیوم تختی گچساران به اتمام خواهد رسید و مشکل جامعه ورزش و اهالی فوتبال شهرستان گچساران مرتفع خواهد شد.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو