خانه اخبار ایران اخبار ورزش بازدید مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از اردوی تیم ملی کانوپولو کشور

بازدید مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از اردوی تیم ملی کانوپولو کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد بهمراه دلباز معاونت توسعه منابع ،گودرزی معاونت توسعه ورزش ،حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل و عبدالخانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گچساران از  تمرینات آمادگی تیم ملی کانوپولوی کشور که در شهرستان گچساران در حال برگزاریست بازدید کردند.

مدیر کل ورزش و وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در این دیدار ضمن خسته نباشید و آرزوی موفقیت برای اردونشینان اظهار داشت: قایقرانی و رشته کانوپو لو  یکی از امیدهای اصلی ما در المپیک ۲۰۲۰ است و حساب ویژه ای روی موفقیت شما عزیزان باز کرده ایم.

وی ادامه داد: ملی پوشان این رشته موفقیتهای ارزشمندی برای ورزش ایران بدست آورده اند و روحیه پهلوانی و جنگندگی آنان زبانزد جامعه ورزش می باشد.

علوی با اشاره به شرایط اقتصادی کشور تاکید کرد که حمایتها از این رشته مدال آور ادامه خواهد یافت و اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از هیچ تلاشی برای ایجاد شرایطی مناسب جهت آماده سازی بی دغدغه اردونشینان این رشته دریغ نخواهد کرد.

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن ابراز خرسندی از حضور ملی پوشان تیم های قایقرانی در استان و برپایی اردوهای آمادگی تیم های قایقرانی اسلالوم و کاناپولو کشور از ظرفیت و پتانسیل استان کهگیلویه وبویراحمد در رشته قایقرانی سخن گفت و اظهار امیدواری کرد شهرهای یاسوج و گچساران میزبان شایسته ای برای اردو های تیم ملی بوده باشد.

صیادی سرمربی تیم ملی کانوپولو کشور ،ضمن تشکر از میزبانی خوب و شایسته شهر گچساران در این مدت از میزبانی هیات استان و اداره ورزش و جوانان شهر گچساران تقدیر و اظهار امیدواری کرد با توجه به ظرفیت و پتانسیل استان ،شاهد برپایی  اردوی تیم های ملی در استان و شهرستان گچساران باشیم.

اردوی تیم ملی کانوپولو کشور از 19لغایت 28 فروردین ماه در شهرگچساران در حال برگزاریست و تیم ملی  کانوپولو کشور خود را برای رقابتهای قهرمانی آسیا آماده می کند .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو