خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : همدلی و همراهی سازمان های مردم نهاد استان در مشارکت های اجتماعی ستودنیست

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : همدلی و همراهی سازمان های مردم نهاد استان در مشارکت های اجتماعی ستودنیست

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با گرامیداشت ولادت باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و هفته ی جوان گفت : همدلی و همراهی سازمان های مردم نهاد استان در مشارکت های اجتماعی ستودنیست .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت :

پر رنگ ترین چهره ها در مشارکت های اجتماعی سازمان های مردم نهاد جوان هستند.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تقدیر از زحمات جوانان فعال در تشکل های مردم نهاد استان گفت: از ابتدای انقلاب هرکجا درکشورمشکلی حادث می شد این جوانان بودند که در بسیاری از مواقع گره گشای کار بودند و نشان داد که بازهم می توان به جوانان این سرزمین اعتمادکرد و به توانایی هایشان امید داشت.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به توانمندی های سازمان های مردم نهاد جوان استان اشاره کرد و گفت:امروز نه تنها مردم و مسئولان استان  بلکه مردم ،جوانان و مسئولان دیگر استان های کشور نیز به این توانمندی ایمان آورده اند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان حضورفعال و تاثیرگذار سازمانهای مردم نهاد جوان این استان درامدادرسانی به زلزله زدگان کرمانشاه در سال گذشته و همچنین حضور در عملیات امداد رسانی به هموطنان سیل زده گلستان،لرستان و خوزستان را تنها بخشی از ماموریت های برون استانی سازمان های مردم نهاد استان عنوان کرد و افزود:امروز ما با خیال راحت بسیاری از ماموریت های برخی از دستگاه های اجرایی استان را باهدف برون سپاری و براساس اعتماد به جوانان به سازمان های مردم نهاد واگذار می کنیم.

وی با تاکید بر اینکه نقش اداره کل ورزش و جوانان استان درمواجه با سازمان های مردم نهاد نقش حمایتی است افزود:برگزاری قابل تحسین نمایشگاه هفته دولت و چهلمین فجر انقلاب در سال گذشته توسط سازمان های مردم نهاد جوان استان و حضور پررنگ این جوانان در رویدادهای مهم کشور ثابت کرد ،که جوانان این استان جوانانی متعهد و توانمند هستند.

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان با اشاره به نگاه ویژه دولت به مبحث جوانان ،اعتبارات این حوزه در سال 97 و 98 را خوب توصیف کرد و با بیان اینکه در هفته جوان امسال تعدادی از خانه های جوان استان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید افزود:یکی از کارهای ماندگار دولت در حوزه جوانان احداث کمپ بین المللی تربیت مدیران جوان است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گستردگی حوزه های فعالیتی سمن های جوان این استان را یک مزیت دانست و گفت:امروز در معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان ،خدماتی نظیر مشاوره در حوزه های مختلف نیز انجام می شود که محوریت این خدمات نیز برعهده جوانان است.

علوی ابرازامیدواری کرد تابا توجه به تاکید احمدی استاندارو مصوبات متعدد ستاد ساماندهی امورجوانان استان ، دستگاه های مختلف اجرایی ضمن اعتماد بیش از پیش به جوانان با برون سپاری ماموریت های خویش زمینه شکوفایی توانمندی جوانان را بیش از گذشته فراهم سازند.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو