خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات قایقرانی کهگیلویه بویراحمد خبر داد: کمپ توسعه و گسترش قایقر انی رشته اسلالوم در یاسوج برپا می شود/ اردوی تیم ملی قایقرانی بانوان در یاسوج

رئیس هیات قایقرانی کهگیلویه بویراحمد خبر داد: کمپ توسعه و گسترش قایقر انی رشته اسلالوم در یاسوج برپا می شود/ اردوی تیم ملی قایقرانی بانوان در یاسوج

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،گنجی رئیس هیات قایقرانی استان گفت :با حضور مدرسین فدراسیون جهانی قایقرانی و مربیان تیم ملی ،کمپ توسعه و گسترش قایقرانی رشته اسلالوم در یاسوج برپا می شود.

احمد گنجی ،رئیس هیات قایقرانی استان با بیان این خبر گفت :با هماهنگی فدراسیون و حمایت علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان و با حضور مدرسین فدراسیون جهانی قایقرانی یویی مربیان تیم ملی ،کمپ توسعه و گسترش قایقرانی رشته اسلالوم در یاسوج ایجاد می شود.

گنجی افزود:این برنامه از 2 لغایت5 اردیبهشت ماه سال جاری در یاسوج اجرا می شود و در این برنامه 20 نفر از قایقران پسر و دختر رده های سنی 14تا 16 سال و مربیان هیات قایقرانی استان زیر نظر مدرسین جهان قایقرانی icfبا تمرینات و تکنیک های رشته قایقرانی آشنا خواهند شد .

رئیس هیات قایقرانی استان از برپایی  اردوی های  رشته اسلالوم و کاناپولو رده سنی بزرگسالان و جوانان وامید در گچساران و یاسوج خبر و افزود :اردوی تیم ملی کاناپولو کشور از 18 لغایت 28فروردین ماه و اردوی تیم زیر 23سال و جوانان کشوراسلالوم در همین زمان در یاسوج برپا شد .

این مقام مسئول در هیات قایقرانی استان از برگزاری کلاس مربیگری درجه 3 کاناپولو در شهر گچساران در کنار اردوی تیم ملی خبر و اظهار داشت:این کلاس از 22 لغایت 25اردیبهشت ماه با حضور 17نفر از برادران و خواهران در استخر شنای شهدای گچساران برگزارشد .

گنجی از برپایی اردوی تیم ملی قایقرانی جوانان و زیر 23 سال اسلالوم بانوان کشور در یاسوج خبر داد و اظهار داشت :این اردو از 10لغایت 20اردیبهشت ماه با حضور 8نفر از ملی پوشان در محل رودخانه بشار یاسوج برپا خواهد شد .

وی هدف از برپایی اردوهای تیم های ملی کاناپولو و اسلالوم کشور در گچساران و یاسوج را حضور تیم های ملی در رقابت های آسیایی تایلند و کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو ذکر و از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان و فدراسیون در برپایی و میزبانی این اردو ها تقدیر کرد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو