خانه اخبار ایران اخبار ورزش بازدید مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد از تمرینات تیم ملی قایقرانی اسلالوم کشور

بازدید مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد از تمرینات تیم ملی قایقرانی اسلالوم کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی وپایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد بهمراه حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ،رحیمی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد  و گنجی رئیس هیات قایقرانی استان از  اردوی تیم ملی قایقرانی اسلالوم زیر 23سال و جوانان کشور بازدید کرد .

گنجی ،رئیس هیات قایقرانی استان در این بازدید ،از حمایت فدراسیون و مدیر کل ورزش و جوانان استان در میزبانی این اردو تقدیر و افزود:این اردو از 18 لغایت 28 فروردین ماه با حضور 8 نفر از ملی پوش این رشته در یاسوج برگزارشد.

احمد گنجی بر توانایی و ارتقای ظرفیتهای ورزشکاران این رشته تاکید وضمن تشکر از حمایت و پیگیریهای علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در برپایی اردو های تیم های ملی کانوپولو در گچساران و زیر 23سال و جوانان اسلالوم در یاسوج،از برپایی اردوی تیم ملی اسلالوم بانوان در یاسوج خبر و تصریح کرد :این اردو از5لغایت 15اردیبشهت ماه در یاسوج برگزار خواهد شد .

شیر محمدی سرمربی تیم ملی قایقرانی اسلالوم کشور که برای دومین بار در یاسوج برای برپایی اردو های تیم ملی حضور یافته ،از میزبانی و تدارکات خوب این اردو تقدیر و از زحمات گنجی رئیس هیات قایقرانی استان و علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در حمایت از رشته قایقرانی استان تقدیر و اظهار امیدواری کرد با برگزاری این اردو ها ،شاهد ارتقای ورزش قایقرانی کهگیلویه وبویراحمد باشیم .

اسفندریار شیر محمدی افزود:این اردو از 18 لغایت 28 فروردین ماه با حضور 8 نفر برتر این رشته صبح و عصر در یاسوج برگزار و در پایان نفرات برتر به رقابتهای قهرمانی آسیا که در کشور تایلند برگزار خواهد شد اعزام می شوند.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد نیز از فدراسیون قایقرانی کشور در میزبانی این اردو تقدیر و افزود:رشته قایقرانی در استان دارای ظرفیت و پتانسیل بالقوه ایست و امیدواریم با تلاش رئیس هیات استان و حمایت فدراسیون شاهد رشد این رشته در استان باشیم.

سید محمد تقی علوی بر توسعه  زیر ساخت های این رشته در استان تاکید و اظهار داشت:بی شک این رشته با توجه به توانایی و پتانسیل ورزشکاران ظرفیت کسب سکوهای قهرمانی را در کشور داراست وامیدوارم با برنامه ریزی و برگزاری این اردو ها  شاهد شکوفایی این رشته در کشور و حضور ورزشکاران قایقران استان در تیم های ملی باشیم.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو