خانه اخبار ایران اخبار ورزش نایب رئیس هیات شطرنج استان خبر داد: در گرامیداشت میلاد حضرت مهدی (عج)رقابتهای شطرنج در یاسوج برگزار شد

نایب رئیس هیات شطرنج استان خبر داد: در گرامیداشت میلاد حضرت مهدی (عج)رقابتهای شطرنج در یاسوج برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،دهقانی نایب رئیس هیات شطرنج استان از برگزاری رقابتهای شطرنج ویژه دانش آموزان به مناسبت ولادت باسعادت حضرت مهدی (عج) در یاسوج خبر داد.

منصوره دهقانی ،نایب رئیس هیات شطرنج استان با بیان این خبر افزود:در این رقابتها 30 شطرنج دانش آموز از شهریاسوج حضور داشتند و در پنج دور به روش سوئیسی با هم رقابت کردند که در پایان میکائیل منصوری به مقام نخست رسید و مانی جمشید ی،سینا چراغی ،ایلیا خلیلی به مقام های دوم تا چهارم دست یافتند.

دهقانی نایب رئیس هیات شطرنج استان از کسب مقام برتر تارا نجفی در بخش بانوان خبر داد و بیان داشت :در برگزاری این دوره از رقابتها عمادی ،پرورده و پورمند و حاتمی همکاری داشتند.

نایب رئیس هیات شطرنج استان از برگزاری یکدوره مسابقه شطرنج ویژه دبیران ،معلمین و کارمندان آموزش و پرورش استان در روز جمعه 6اردیبهشت ماه در محل خانه شطرنج خبر و تصریح کرد :به نفرات برتر این مسابقات جوایز نقدی و لوح قهرمانی اهدا خواهد شد .

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 02 اردیبهشت 1398 ساعت 11:55 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو