خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: توسعه ورزش همگانی و مشارکت مردم در ورزش برای ارتقاء سلامتی اولویت برنامه‌های سال 98 دستگاه ورزش و جوانان استان می باشد

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: توسعه ورزش همگانی و مشارکت مردم در ورزش برای ارتقاء سلامتی اولویت برنامه‌های سال 98 دستگاه ورزش و جوانان استان می باشد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت : توسعه ورزش همگانی و مشارکت مردم در ورزش برای ارتقاء سلامتی اولویت برنامه‌های سال 98 دستگاه ورزش و جوانان استان می باشد.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با تبریک آغاز سال جدید اظهار داشت: اینکه استان کهگیلویه وبویراحمد جزء استان‌های کم تحرک نیست دستاورد بزرگی برای ورزش به شمار می رود و در این راستا نیز توسعه ورزش همگانی و مشارکت مردم در ورزش برای ارتقاء سلامتی اولویت برنامه‌های سال 98 قرار می‌گیرد.

علوی افزود: یکی از اهداف مهم ما در اجرای برنامه‌های ورزش و جوانان، افزایش سهم ورزش در بین آحاد مختلف جامعه است و معتقدیم این مهم باید تقویت شود.

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از فعالیت‌های هیات و اعضای ورزش‌های همگانی استان در سال 97 و رئیس آن محمد علی رهامی قدردانی کرد و افزود: یکی از عوامل مهم این موفقیت نگاه تیمی و کارگروهی است که امیدواریم این مهم بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

مدیرارشد ورزش و جوانان استان همچنین به موفقیت‌های این اداره کل در دو سال گذشته اشاره و از رشد تعداد ورزشکاران بیمه شده و تعداد باشگاه‌ها خبرداد و گفت: تعداد بیمه شده‌ها  نسبت به سال های گذشته رشد چشمگیری داشته و تعداد باشگاه‌ها نیز به باشگاه رسیده است.

علوی با بیان اینکه در حوزه میزبانی‌ها از مسابقات کشوری و کسب مدال بازی‌های آسیایی و جهانی رشد داشته‌ایم خاطرنشان کرد: تمام این موفقیت‌ها حاصل کار تیمی است که بر این باوریم باید این کار تیمی تقویت شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با تاکید بر اینکه زمانی مدال ارزشمند است که نتیجه آن ایثار و ازخودگذشتگی باشد خاطرنشان کرد: درب ورزش برای همه باز است و از ورزشکارانی که اسوه و نمونه باشند بیش از پیش حمایت می‌شود.

وی افزود: در سالجاری نیز با تدوین یک نقشه چشم انداز فعالیت‌ها دوچندان شده و با یک برنامه‌ریزی دقیق به دنبال ارتقاء بیش از پیش ورزش در بین مردم هستیم.

مدیر کل ورزش و جوانان استان  بر این باوریم که باید ورزش در شهرستان‌های استان بیش از پیش نهادینه شود و در این زمینه نیز برنامه‌ها را همانند سال گذشته بیشتر به صورت شهرستانی برگزار می‌کنیم.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو