خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه خبر داد : دکل بند شرکت ایرانسل توسط هیات کوهنوردی شهرستان کهگیلویه نجات یافت

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه خبر داد : دکل بند شرکت ایرانسل توسط هیات کوهنوردی شهرستان کهگیلویه نجات یافت

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رضا نیکویی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه گفت :یکی از دکل بندهای شرکت ایرانسل که برای تمیزی سایت‌های ایرانسل به دهدشت اعزام شده بود در ارتفاع دکل ۳۶ متری در خیابان راهنمایی دچار حادثه شده و به صورت بی هوش در ارتفاع این دکل گرفتار شد.

وی افزود: دکل بند گرفتار شده، محمد شیخی، ۲۸ ساله و از پرسنل شرکت ایرانسل در استان فارس بوده که به علت رعایت نکردن نکات ایمنی حدود یک ساعت در ارتفاع ۳۰ متری دکل گرفتار آویزان شده بود.

نیکویی زاده خاطرنشان کرد: پس از تلاش و کمک نیروهای هیات کوهنوردی شهرستان، جمعیت هلال احمر و شرکت برق این جوان که حدود یک ساعت آویزان بود، به پایین منتقل شد.

وی نبود تجهیزات  در هیات کوهنوردی را یکی از مشکلات و معظلات هیات دانست و اضافه کرد: هیات کوهنوردی شهرستان در صورت مجهز بودن به امکانات و تجهیزات می تواند در حوادث پیش بینی نشده به کمک نیروهای امداد بشتابند.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو