خانه اخبار ایران اخبار ورزش برگزاری جشن نیمه شعیان در اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد

برگزاری جشن نیمه شعیان در اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در گرامیداشت نیمه شعیان ولادت باسعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) آئین جشنی در اد اره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد .

شاکری  معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان در این مراسم هدف از برگزاری این آئین را   ترویج فرهنگ مهدویت، انتظار و معرفی سبک زندگی و سیره امام زمان (ع) ذکر کرد.

معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان با اشاره به اینکه توجه به فرهنگ مهدویت، یکی از سنگرهایی است که می‌تواند در جوانان اعتقاد و اخلاق ایجاد کند تصریح کرد: جوانان استان  باید به‌طور صحیح و اصولی فرهنگ مهدویت را بشناسد و عقیده به مهدویت و امامت به‌خوبی به نسل جوان آموزش داده شود.

این جشن بمناسبت نیمه شعبان و هفته جوان با همکاری سازمان های مردم نهاد آوای امید جوانان دنا ،ترنم دلهای پاک دنا و فردای زندگی لوداب برگزار شد.

این مراسم با حضور حاج آقا وحدانی امام جمعه چیتاب و جمعی از مردم شهر یاسوج در محل سالن آمفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار و از شرکت کنندگان با شیرینی و شربت پذیرایی شد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو