خانه اخبار ایران اخبار ورزش افشاریان: «علوی» سکاندار خوبی برای ورزش کهگیلویه و بویراحمد

افشاریان: «علوی» سکاندار خوبی برای ورزش کهگیلویه و بویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،افشاریان رئیس هیات فوتبال استان در حاشیه رقابتهای فوتبال امید کشور در یاسوج گفت : علوی به خوبی سکان ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد را به دست گرفته است و موفقیت‌های زیادی هم در این مدت برای ورزش استان به ارمغان آورده است.
خداداد افشاریان رئیس هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد که از ابتدای بازی حضور داشت و در مدیریت برگزاری بازی نقش آفرینی می‌کرد،بیان داشت : خدا را شاکر هستیم که می‌بینیم، جوانان و مردم علاقمند به فوتبال در این هوای سرد بر سر سکوهای ورزشگاه ساعت‌ها می‌نشینند و مسابقات فوتبال را تماشا می‌کنند.
وی با بیان اینکه این بازی به خوبی برگزار شد، افزود: طبیعی است که عوامل و دستاندرکاران هر تیم به دنبال این هستند که بخواهند نتیجه داوری و بازی به نفع‌ خودشان تمام شود.
افشاریان بیان کرد: داوری بازی خوب بود و مشکلی هم در روند بازی وجود نداشت.
رئیس هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه بیان کرد: از علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد حقیقتاً قدردانی و تشکر می‌کنم که در این سال‌های مدیریت ایشان ورزش استان جان دو باره گرفت و کارها اصولی پیش می‌رود.
افشاریان افزود:  علوی به خوبی سکان ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد را به دست گرفته است و موفقیت‌های زیادی هم در این مدت برای ورزش استان به ارمغان آورده است.
وی گفت: در بحث زیرساخت‌های ورزشی هم در این مدت اقدامات مناسبی صورت گرفته است که باید از همه مسئولان استان در این رابطه قدردانی کرد. البته ما توقع حمایت بیشتر از سوی مسئولان به ویژه استاندار کهگیلویه و بویراحمد داریم.
سید محمد موسوی سرمربی تیم فولاد یاسوج نیز با قدردانی از هیات فوتبال استان گفت: امیدواریم بتوانیم نتایج دلخواه را به دست بیاوریم.
یکی از تماشاگران گفت: ما از هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد، افشاریان و همچنین ازعلوی مدیرکل ورزش و جوانان تشکر می‌کنیم که زمینه برگزاری همچنین مسابقاتی را در شهر ما فراهم می‌کنند. ورزش تفریح و سرگرمی خیلی خوبی برای ما جوانان هست.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو