خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد مطرح کرد: توجه به استعداد یابی و آموزش اولویت های والیبال کهگیلویه وبویراحمد

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد مطرح کرد: توجه به استعداد یابی و آموزش اولویت های والیبال کهگیلویه وبویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی وپایگاه خبری واطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در نشست با اعضای هیات والیبال استان بر توجه به استعداد یابی و اموزش در هیات والیبال استان تاکید کرد.

نشست اعضای هیات والیبال استان کهگیلویه وبویراحمد برگزارشد .

در این نشست که با حضور عزیزی دبیر هیات استان ،حاج روشن رئیس هیات والیبال شهرستان بویراحمد ،بهرامی معاون فرهنگی بنیاد شهید استان ،انصاری دبیر هیات والیبال شهرستان بویراحمد و  اعضای هیات والیبال شهرستان بویراحمد برگزارشد در خصوص عملکرد هیات در سال گذشته و برنامه سال جاری تبادل نظر شد .

دستان عزیزی دبیر هیات والیبال استان از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان و نظری معاون سیاسی امنیتی استاندار و رئیس هیات والیبال استان در توسعه ورزش و والیبال تقدیر و از رشد و ارتقای این رشته در سال گذشته خبر داد.

عزیزی ،برگزاری مسابقات لیگ برتر استان ،برگزاری کلاسهای داوری و مربیگری ،برگزاری رقابتهای جام خلیج فارس در دو بانوان و آقایان را مهمترین برنامه های این هیات در سال گذشته ذکر و اظهار امیدوا

ری کرد با حمایت مدیر کل و رئیس هیات والیبال و تلاش جامعه ورزش در این رشته ،بتوانیم ورزش والیبال استان را به جایگاه اصلی خود در کشور برسانیم.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه ،از حضور اعضای هیات والیبال استان تقدیر و از تلاشهای  نظری رئیس هیات و اعضای هیات در توسعه وارتقای این رشته در سال گذشته تقدیر و اظهار داشت :در سال گذشته علی رغم کمبودها اتفافات خوبی در این رشته شاهد بودیم و امیدوارم ورزش والیبال بتواند با برنامه ریزی و مدیریت  به جایگاه اصلی برسد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان بر برگزاری مسابقات شهرستانی و استانی در این رشته با توجه به وجود استعداد تاکید و بر برگزاری دوره های آموزشی ،استعداد یابی  و توجه به اصل آموزش تاکید کرد.

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد  بر تعامل و همسویی برنامه ها و سیاست های این هیات با اداره کل

تاکید و اظهار داشت:والیبال کهگیلویه وبویراحمد با توجه به استعداد های نهفته در جوانان توانایی رشد و ارتقا و کسب سکوهای قهرمانی را داراست و این مهم جزو در سایه همدلی و برنامه ریزی میسر نخواهد شد .

وی خواستار نگاه ویژه به بخش بانوان شد و از ظرفیت های بانوان استان سخن و بیان داشت :اموزش و پرورش می تواند در زمینه رشد و شناسایی استعدادهای والیبال استان کمک شایانی داشته باشد و با توجه به محدویت زمانی باید تلاش کنید در اسرع وقت  با هماهنگی و تعامل با تربیت بدنی آموزش و پرورش استان در جهت برگزاری کارگاه های استعداد یابی اقدام شود.

علوی هیات های ورزشی را بازوان اداره کل دانست  و از کمبود زیر ساخت های ورزش استان ابراز گلایه کرد و از زحمات اعضای هیات و باشگاههای والیبال استان که در جهت رشد و ارتقای این رشته تلاش می کنند تقدیر کرد.

در این نشست توسط اعضای هیات مسایل و مشکلات والیبال استان و شهرستان مطرح که توضیحات و راهنمایی لازم ارایه شد.

واگذاری مکانی جهت تمرینات تیم ها و باشگاههای والیبال استان از مهمترین مباحث مطرح شده در این نشست بود.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو