خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی در مجمع انتخابات هیات بسکتبال استان مطرح کرد: استعداد یابی ،راه اندازی لیگ و ارتقای روز افزون سطح دانش مربیان و داوران از اولویت هیات بسکتبال کهگیلویه وبویراحمد

علوی در مجمع انتخابات هیات بسکتبال استان مطرح کرد: استعداد یابی ،راه اندازی لیگ و ارتقای روز افزون سطح دانش مربیان و داوران از اولویت هیات بسکتبال کهگیلویه وبویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در مجمع انتخابات هیات بسکتبال استان که با حضور طباطبایی رئیس فدراسیون و اعضای این مجمع برگزار شد خواستار استعداد یابی ،راه اندازی لیگ و ارتقای روز افزون سطح دانش مربیان و داوران بسکتبال استان شد .

مجمع انتخابات هیات بسکتبال کهگیلویه وبویراحمد برای معرفی رئیس جدید این هیات برگزار شد.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در این جلسه ضمن تشکر از حضور رئیس فدراسیون بسکتبال کشور  گفت: رئیس جدید هیأت بسکتبال استان با بهره گیری لازم از تجارب ارزنده پیشکسوتان زمینه ارتقای این رشته ورزشی در استان را فراهم کند.
سید محمدتقی علوی اظهار داشت: استعدادهای چشمگیری در رشته بسکتبال در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که در صورت حمایت می توانند بیش از پیش در کشور مطرح شوند.
وی افزود: یکی از راهکارهای مهم برای رونق همه جانبه بسکتبال و پرورش بهتر استعدادهای این رشته ورزشی در کهگیلویه و بویراحمد برگزاری رقابت های خیابانی و محله ای در نقاط مختلف استان است.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: موضوع های مهم راه اندازی لیگ و ارتقای روزافزون سطح دانش و آگاهی مربیان و داوران بسکتبال در این استان همواره مدنظر رئیس جدید هیأت استان باشد.
علوی عنوان کرد: لازم است که رشته ورزشی بسکتبال در تمامی شهرستان های کهگیلویه و بویراحمد توسعه یابد و بازیکنان این استان نیز حضور بیشتری در اردوهای تیم ملی رده های مختلف سنی داشته باشند.
وی ابراز داشت: انتظار می رود که فدراسیون برای تأسیس و راه اندازی خانه بسکتبال در کهگیلویه و بویراحمد همکاری لازم را با این استان انجام دهد.
در این مجمع از مجموع 16 رأی مأخوذه حشمت الله اقبال پناه با کسب 13 رأی به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیأت بسکتبال کهگیلویه و بویراحمد انتخاب و معرفی شد.
نوید قنبرنژاد دیگر کاندیدای تصدی پست ریاست هیأت بسکتبال کهگیلویه و بویراحمد تنها 2 رآی کسب کرد و یک رأی نیز باطل شد.

آخرین بروزرسانی ( پنجشنبه, 05 اردیبهشت 1398 ساعت 09:12 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو