خانه اخبار ایران اخبار ورزش خضوعی خبر داد:یاسوج میزبان رقابتهای تنیس روی میز قهرمانی نونهالان کشور

خضوعی خبر داد:یاسوج میزبان رقابتهای تنیس روی میز قهرمانی نونهالان کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،خضوعی رئیس هیات تنیس روی میز استان از میزبانی شهر یاسوج در رقابتهای قهرمانی و انتخابی تیم ملی نونهالان کشور خبر داد.

پیمان خضوعی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان ضمن تشکر از حمایت علوی مدیر کل ،فدراسیون تنیس روی میز کشور گفت :با توجه به هماهنگیهای انجام شده ،شهر یاسوج از روز چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه میزبان رقابتهای تنیس روی میز نونهالان رده سنی 8 و 9 سال کشور است.

خضوعی ادامه داد:سیصد و بیست ورزشکار رده سنی ۸ تا ۱۱ ساله در قالب ۸۶ تیم در شهرهای یاسوج ، کرمانشاه ، ساری و زنجان با هم رقابت می کنند.

رئیس هیات تنیس روی میز کهگیلویه وبویراحمد ادامه داد:با اجرای اولین مرحله از تقویم مسابقاتی سال ۱۳۹۸ ، چهار مسابقه قهرمانی کشور در رده های سنی ۸ و ۹ سال و ۱۰ و ۱۱ سال دختران و پسران در چهار نقطه کشور  از تاریخ ۱۱ لغایت ۱۴ اردیبهشت و برای اولین بار بطور هم زمان برگزار می شود .

وی ادامه داد:در این رقابتها 320 ورزشکار به همراه ۸۶ مربی در چهار منطقه یاسوج ، کرمانشاه ، ساری و زنجان برگزار و نفرات برتر به اردو های تیم های ملی  دعوت می شوند

خضوعی اظهار داشت: این مسابقات در بخش های تیمی و انفرادی‌ برگزار می شود ، بطوریکه امسال مسابقات انفرادی هر کدام از سنین ۸ ، ۹ ، ۱۰ و ۱۱ سال بصورت جداگانه برگزار خواهد شد .

این مقام مسئول در هیات تنیس روی میز کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد :

از نکات جالب مسابقات مشارکت استان های خراسان رضوی ، فارس ، تهران ، قم ، گیلان ، مازندران ، مرکزی ، همدان ، بوشهر ، آذربایجان شرقی ،آذربایجان غربی ، خراسان جنوبی و قزوین در هر چهار قهرمانی کشور دختر و پسر رده های سنی می باشد ،ضمن  اینکه استان های خوزستان ، کردستان ، اصفهان ، کرمانشاه ، هرمزگان و یزد در سه قهرمانی کشور و بقیه استان ها در دو یا یک مسابقه قهرمانی کشور از چهار مسابقه قهرمانی کشور رده های سنی نونهالان ۸ و ۹ سال و هوپس ۱۰ و ۱۱ سال  شرکت می کنند.

پیمان خضوعی ،ضمن دعوت از احاد مردم ورزش دوست شهر یاسوج جهت تماشا و تشویق این نونهالان و ملی پوش  ،از مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان ،معاونین و همکاران صدیق صدا وسیمای مرکز استان که همیشه در جهت توسعه ورزش استان در کنار جامعه بزرگ ورزش استان مشارکت داشته تقدیر  کرد .

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 09 اردیبهشت 1398 ساعت 09:40 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو